Neler Yeni

Sharkoon SHP650 V2 650w 80+ nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emirhan
Selamun Aleyküm
Başlıkta belirttiğim gibi ürün kalitesi nasıldır kullanan var mıdır aranızda tavsiye edermisiniz.
Ekran kartı:Gtx 1650 ti
İşlemci:Amd ryzen 7 2700x
Kasayı besler mi.
Yakın zamanda alıcam fakat 650 watt ve fiyatı çok ucuz sağlam bir ürün müdür 80+ plus dalgası nedir açıklarmısınız.
Şimdiden Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selamun Aleyküm
Başlıkta belirttiğim gibi ürün kalitesi nasıldır kullanan var mıdır aranızda tavsiye edermisiniz.
Kasayı besler mi.
Yakın zamanda alıcam fakat 650 watt ve fiyatı çok ucuz sağlam bir ürün müdür 80+ plus dalgası nedir açıklarmısınız.
Şimdiden Teşekkürler.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Selamun Aleyküm
Kasayı besler mi.
Şimdiden Teşekkürler.

Aleyküm selam, SHP650 V2 ne yazık ki pek iyi bir PSU değil maalesef. İç dizaynı 2012 yılına ait ve korumaları yetersiz.
80+ sertifikası prizden aldığı gücü %80 üstü verimlilik ile iletebildiği anlamına gelir.
Bütçeniz nedir ?

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
Selamun Aleyküm
Kasayı besler mi.
Şimdiden Teşekkürler.

80+ verimlilik sertifikasidir
Bu psu onermem

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Yalnızca idare edilebilecek bir model. Güvenli değil ve eski mimariye sahip.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aleyküm selam, SHP650 V2 ne yazık ki pek iyi bir PSU değil maalesef. İç dizaynı 2012 yılına ait ve korumaları yetersiz.
80+ sertifikası prizden aldığı gücü %80 üstü verimlilik ile iletebildiği anlamına gelir.
Bütçeniz nedir ?
300-400 TL arası bi bütçem var 500 watt ve üstü almayı düşünüyorum. İleriye yönelik,fsp nin ürünleri nasıl.

Bütçen ne?

1650 Ti diye masaüstü bir ekran kartı yok.
300-400 TL arası

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Selamun Aleyküm
Kasayı besler mi.
Şimdiden Teşekkürler.

80+ verimlilik sertifikasıdır. Yani herhangi bir güvenlik anlamında gelmez. Bu PSU hakkında ise çok ucuz bulmadığın sürece almanı önermiyorum. Ne yazık ki çok iyi diyebileceğimiz bir PSU değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emirhan

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
300-400 TL arası bi bütçem var 500 watt ve üstü almayı düşünüyorum. İleriye yönelik,fsp nin ürünleri nasıl.

300-400 TL arası
60AHBC tercih edilebilir ama bu fiyata daha iyileri var.

Top Bottom