Neler Yeni

Yardım Shopier'de fatura kesmek zorunlu mu? Veya kendisi hallediyor mu?

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
ali
Shopier üzerinden kıyafet satışı yapmak istiyorum ancak fatura kesmem lazım mı? Shopier bireysel kullanıcıların fatura kesmelerine gerek yoktur. yazmış ancak bir sıkıntı olur mu? Vergi işi vs nasıl oluyor?Detaylı anlatabilecek var mı?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,324
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Shopier üzerinden kıyafet satışı yapmak istiyorum ancak fatura kesmem lazım mı? Shopier bireysel kullanıcıların fatura kesmelerine gerek yoktur. yazmış ancak bir sıkıntı olur mu? Vergi işi vs nasıl oluyor?Detaylı anlatabilecek var mı?
Bireysel kullanıcıdan kastı satıcı mı alıcı mı ?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,324
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
satıcı büyük ihtimalle alıcı fatura neden kessin ki
Evet orayı iyi dedin, ilk başlarda sanırım sorun olmaz ama baktın satışların çok arttı işte o zaman bireysellikten çıkartıp direkt kurumsallaşman gerekiyor olabilir.

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,549
İsim
ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet orayı iyi dedin, ilk başlarda sanırım sorun olmaz ama baktın satışların çok arttı işte o zaman bireysellikten çıkartıp direkt kurumsallaşman gerekiyor olabilir.
şuanlık öyle ufak tefek birkaç ürün koyup gelir elde etmek istiyorum sadece 2 yıldır e-ticaretle uğraşasım vardı zaten bu sene başlamayı düşünüyorum yani daha satışlar artana kadar zaten 18 yaşında olacağım 5-6 ay sonra aileden bağımsız şahıs şirketi vs açabilirsem açmayı deneyeceğim

Top Bottom