Neler Yeni

şiddetli baş ağrısı ve ateşe evdeki yönetmlerle ne yapılır

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,398
İsim
Hakanbey
Bütün virüsleri vücüttan hızlı atmanın en basit yolunu açıklıyorum kekik ve defne yaprağı çayı bunları aynı ayrı demleyip günde 5-6 fincan içerseniz şekersiz şekilde vücüttaki bütün kötü baktarileri hızlı bir şekilde atar ve kurtulursunuz. pandemiden beri hergün ortalama yarım litre içerim henüz hiç hasta olmadım. en fazla hapşurmuşumdur.

Berke123

80+ Bronze
Bütün virüsleri vücüttan hızlı atmanın en basit yolunu açıklıyorum kekik ve defne yaprağı çayı bunları aynı ayrı demleyip günde 5-6 fincan içerseniz şekersiz şekilde vücüttaki bütün kötü baktarileri hızlı bir şekilde atar ve kurtulursunuz. pandemiden beri hergün ortalama yarım litre içerim henüz hiç hasta olmadım. en fazla hapşurmuşumdur.
bu saatte yapamam ama yarın denerim

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,438
İsim
Deniz Bey
Buda İş Görüyor Soğuk algınlığına

Ama çok pahalanmış, 30 40 civarıydı 160 olduğunu duydum, sıcak su ile karıştırıp içiyorsun limonsu bi tadı var, içip yorgan içine girip Yatıyon terletiyor hasta uyuyup, uyandığımda iyileştim kaç kere
01-47-29-tylol-hot-12-poset.png

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,398
İsim
Hakanbey
Buda İş Görüyor Soğuk algınlığına

Ama çok pahalanmış, 30 40 civarıydı 160 olduğunu duydum, sıcak su ile karıştırıp içiyorsun limonsu bi tadı var, içip yorgan içine girip Yatıyon terletiyor hasta uyuyup, uyandığımda iyileştim kaç kere
Alıntıyı görüntüle
Vücüt için aşırı zararlı bir ilaçtır kendisi Eğerki ilaçlara dayalı bir hayatınız yoksa sakın kullanmayın. Geçirdiğiniz hastalıktan kurtulmak için vücüdün bağışıklık sistemini alt üst ederek hızlı tedavi ediyor gibi gözüksede. Bir dahaki sefere aynı rahatsızlığa daha hızlı yakalanıyorsunuz. Bizzat bu konuda yaşadığım tecrübelerim var doktor arkadaşlarda ilaç kullanmayan insanların kullanmasını doğru bulmuyor. Lütfen dikkat edin.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,845
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Bol bol sıvı tükmelisin, idrar ve terleme yolu ile enfeksiyonu atman lazım. Sıcak çorba, rahatlatıcı çaylar içmelisin. Günlük besinlerine de dikkat etmelisin. Sindirimi kolay, şifalılı yemekler yemen lazım. Mesela yoğurt çorbası, türlü gibi. Bulunduğun ortamı da belli aralıklarla havalandırmalısın. Bunları yapıp ilaçlarını da içersen bir şeyin kalmaz. Başın çok ağrıda novalgin felan alabilirsin. Hastalık soğuk algınlığından kaynaklı ise Theraflu da içebilirsin.

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Mehmet Emin Güneşli
Soğuk almışsan nurofen iç baş ağrısı için dolarex iç biraz etkisini geç gösterir ama paroldan daha etkili bir ilaçtır.

Erda Yıldırım

80+ Gold
Bir tane majezik yanına taylolhot iç, üstüne battaniyeyi ört doğalgazı fulle sabaha hiçbir şeyin kalmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,371
İsim
Diyarhan
sen söyleyince fark ettim hepsi var bende sağ gözüm kuruyor yanıyor gibi oluyo başım ağrıyor burnum sürekli akıyor
Hem yaşadığım hemde gördüğümden biliyorum. Çok kötü

sabri AGa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
furkan mert
ateş ilk zamanlar o civarda çıkıyordu ama şu an 37lerde yine de anlamadığım şekilde sürekli bir üşüme hissi yataktan çıkmak için ilaç içiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

ya portakal kabuğu ya da parol etkisini gösteriyor hafiften geçmeye başladı ama parolu 2 saat önce içtim bu kadar geç etki etmez herhalde
parolun çok fazla bir etkisi yok bitkisel çay içebilirsin, ve mümkünse fazla üzerini örtmemelisin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,968
Üyeler
150,975
Son üye
Fatih.ksk
Top Bottom