Neler Yeni

Çözüldü✓ Sıfır alacağım laptopa garantisi gitmeden ram ve ssd takviyesi yapılabilir mi ?

zermanz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert Zerman
Bütçe
5

eren28tr

80+ Gold
ikiside uyumlu hocam zarar vermezsen laptopa takviye yapabilirsin.

xTURANN

80+ Bronze
@Ruffian 48k'ya 7840hs - 4070 acer nitro yeni seri alıcakmış arkadaş, daha iyi bir şeyler varsa o fiyata sunabilirsen iyi olur. Sonradan kendince pişman olmasın ya da almışken iyi bir şey alsın.

Artık laptop markaları, ürünlerinde zarar vermediğin, her hangi kötü bir şey yapmadığın sürece bir çok şeyde müdaheleye izin veriyor. Bu SSD Değişimi, RAM Takviyesi gibi şeyler eğer firma izin veriyorsa garantiden çıkmıyor. Fakat bunu yaparken her hangi bir kabloya zarar verir, metali falan çizersen ileride sıkıntı olabilir.

Kısacası ; Sorun olmaz. Fakat önce laptop markasıyla görüş. Telefonla ara ya da mail at..

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
@Ruffian 48k'ya 7840hs - 4070 acer nitro yeni seri alıcakmış arkadaş, daha iyi bir şeyler varsa o fiyata sunabilirsen iyi olur. Sonradan kendince pişman olmasın ya da almışken iyi bir şey alsın.

Artık laptop markaları, ürünlerinde zarar vermediğin, her hangi kötü bir şey yapmadığın sürece bir çok şeyde müdaheleye izin veriyor. Bu SSD Değişimi, RAM Takviyesi gibi şeyler eğer firma izin veriyorsa garantiden çıkmıyor. Fakat bunu yaparken her hangi bir kabloya zarar verir, metali falan çizersen ileride sıkıntı olabilir.

Kısacası ; Sorun olmaz. Fakat önce laptop markasıyla görüş. Telefonla ara ya da mail at..
Zarar vermediğin müddetçe içini açıp takviye yaparsın kendine bu konuda güvenmiyorsan servis yapabilir SAKIN GARANTİ VAR İKEN BİLGİSAYARCIYA YAPTIRMA sorun olur ise sorumluluk almazlar 48k ya çok pahalı 3-5 daha ekle predator helios al 43-44 bine olması lazım.

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Ertuğrul Bolat
En iyisi firmanın müşteri hizmetlerini arayıp,sormak.Bazısı garanti dışı bırakıyor.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
En iyisi firmanın müşteri hizmetlerini arayıp,sormak.Bazısı garanti dışı bırakıyor.
lenovo ve hp eskiden öyle idi ama nasıldı bölüm bölüm ayırıp yapıyorlardı yani kasayı açamazsın fakat kasayı bölüp RAM,SSD,Klavye vidası diye ayırıyorlar dı içini açarsan garanti bozulurdu yani temizlik ve termal macun değişimi yasak garanti yapabilir sadece.

zermanz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert Zerman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ikiside uyumlu hocam zarar vermezsen laptopa takviye yapabilirsin.
Teşekkür ederim hocam vaktini ayırdığın için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok uzun bi araştırma yaptım ve çevremdeki arkadaşlarım da bu laptop serisini önerdi çok dayanıklı olduğunu ve uzun yıllar boyunca performans kaybı olmadığını söyledi incelemeleri vesaire izledim kronik bi sıkıntısı olduğunu da görmedim aynı şekilde site yorumlarında da. teşekkür ederim vaktini ayırıp yardımcı olduğun için.

en iyi yol o gibi görünüyor teşekkür ederim dostum.

Zarar vermediğin müddetçe içini açıp takviye yaparsın kendine bu konuda güvenmiyorsan servis yapabilir SAKIN GARANTİ VAR İKEN BİLGİSAYARCIYA YAPTIRMA sorun olur ise sorumluluk almazlar 48k ya çok pahalı 3-5 daha ekle predator helios al 43-44 bine olması lazım.
hocam nitro serisi hakkında çok olumlu geri dönüş aldım predator heliosuda gördüm hatta ilk aklım ona kaydı sonra bunun daha sağlıklı olacağını düşündüm.

Son düzenleme:

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Teşekkür ederim hocam vaktini ayırdığın için.

çok uzun bi araştırma yaptım ve çevremdeki arkadaşlarım da bu laptop serisini önerdi çok dayanıklı olduğunu ve uzun yıllar boyunca performans kaybı olmadığını söyledi incelemeleri vesaire izledim kronik bi sıkıntısı olduğunu da görmedim aynı şekilde site yorumlarında da. teşekkür ederim vaktini ayırıp yardımcı olduğun için.

en iyi yol o gibi görünüyor teşekkür ederim dostum.

hocam nitro serisi hakkında çok olumlu geri dönüş aldım predator heliosuda gördüm hatta ilk aklım ona kaydı sonra bunun daha sağlıklı olacağını düşündüm.
Predator Helios neo ile nitro 16 arasında ki fark aşırı derecede değil zaten ama düz Helios ile arada ki fark baya var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,437
Üyeler
153,561
Son üye
kpap273
Top Bottom