Neler Yeni

Sıfır Aldığım Asus Rog Klavye Ayıplı Çıktı

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
Merhabalar,
Geçenlerde aldığım sıfır Asus Rog Strix Scope TKL klavyeni kutusundan çıkarttığımda üzerinde çizik olduğunu ve esc tuşunda sorun oluduğunu fark ettim. Aldığım yere mail attım ama garantiye göndereceklerini söylediler.
Elimde klavyenin kutu açılış videosu mevcut, sizce İtopya üzerinden mi garantiye gönderereyim yoksa kendim Asus ile mi iletişime geçeyim?

FullSizeRender.jpg

Barissta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Barış
İtopya gönder. Biraz fazla beklersin ama hallederler

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
ESC tuşu en kenarda durduğu için ses efekti değişik çıkıyor olabilir.

Çizik olayıda fabrikasyon hatası olabilir. Adamlar binlerce ürün üretiyor sonuçta. Klavye kasasını elinden kaçırıp düşüren işçinin suçu olabilir.

Yani Dükkan sıfır kutusu açılmamış ürünü kullanmaz kafasına göre.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mertcan Ceylan
değişim talep edilebilir rahatsız ediyorsa

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,385
İsim
Oğuz Oğuz
Merhabalar,
Geçenlerde aldığım sıfır Asus Rog Strix Scope TKL klavyeni kutusundan çıkarttığımda üzerinde çizik olduğunu ve esc tuşunda sorun oluduğunu fark ettim. Aldığım yere mail attım ama garantiye göndereceklerini söylediler.
Elimde klavyenin kutu açılış videosu mevcut, sizce İtopya üzerinden mi garantiye gönderereyim yoksa kendim Asus ile mi iletişime geçeyim?

Alıntıyı görüntüle
Evet esc tuşundan farklı ses geliyor.

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Eren
Hocam her tuş aynı sesi çıkarmaz ki zaten. O tuşda bir problem olduğunu sanmıyorum. Çizik konusunda sizi rahatsız ediyorsa gönderin.

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam her tuş aynı sesi çıkarmaz ki zaten. O tuşda bir problem olduğunu sanmıyorum. Çizik konusunda sizi rahatsız ediyorsa gönderin.
Hocam öncelikle ilk defa mekanik klavye kullanmadığımı belirtmek isterim, bu ürün fabkrika çıkılı hata nedenini size açıklayama çalışayım.
Klavyenin üzerindeki metal köşede yeterince iyi birleşmiyor, altında boşluk kalıyor. Switch üzerine fazla baskı uygulayınca metal klavye gövdesine çarpıyor ve farklı ses çıkartıyor. Ekstra klavyenin 2 bin TL'lik bir klavye olduğunu belirtmek isterim.
Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ESC tuşu en kenarda durduğu için ses efekti değişik çıkıyor olabilir.

Çizik olayıda fabrikasyon hatası olabilir. Adamlar binlerce ürün üretiyor sonuçta. Klavye kasasını elinden kaçırıp düşüren işçinin suçu olabilir.

Yani Dükkan sıfır kutusu açılmamış ürünü kullanmaz kafasına göre.
Benim firmaya bir lafım yok hocam, sadece bu şekilde kabul etmek istemiyorum. Ayın 8'inde aldım, 9'unda kargoya verildi. 10'unda elime ulaştı ve bu problem var. Pek hoş değil maalesef.

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,393
İsim
Deniz Bey
esc tuşu normalde işlevini yerine getiriyor dimi

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,385
İsim
Oğuz Oğuz
Merhabalar,

Alıntıyı görüntüle
Yani evet farklı ses geliyor demek istemiştim. Aynı klavyeden var bende de. Bu bir sorun değil galiba.

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
839
İsim
Hasan Doruk
açtığın video varsa ve bariz belli oluyorsa gönder değişim sağlarlar. itopya ile iletişime geç

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
esc tuşu normalde işlevini yerine getiriyor dimi
Getiriyor ancak sormak istiyorum. 500 TL aldığım bir mekanik klavyede böyle bir ses yokken 2000 TL verdiğim klavyede neden böyle bir ses olsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

açtığın video varsa ve bariz belli oluyorsa gönder değişim sağlarlar. itopya ile iletişime geç
Videoda zoom yapılınca belli oluyor.

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
839
İsim
Hasan Doruk
kral çok rahatsız edecek düzeyde değilse senin yerinde olsam uğraşmam. ama hakkın var bu konuda titizsen itopya ile iletişime geç. 0 aldığın ürünün böyle gelmesi saçmalık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,438
Üyeler
147,728
Son üye
PYGO
Top Bottom