Neler Yeni

Sıfır Aldığım Asus Rog Klavye Ayıplı Çıktı

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Çizik nazarlık olarak kabul et esc tuşuda farklı yerde olduğu için o ses cıkmış olabilir her basmada bir kontrol et algılamama sorunu var mı eğer yoksa bence kullan ya çünkü bekleyeceksin baya ayrıca kargo ücretlerini de bize kitlediler galiba yeni yasa ile.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
yav hocam 2k vermişsin alman gereken hizmet bu değil değiştir tabi ki 2k az para değil

1dodooo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Barış Doğukan Güven
Çizik nazarlık olarak kabul et esc tuşuda farklı yerde olduğu için o ses cıkmış olabilir her basmada bir kontrol et algılamama sorunu var mı eğer yoksa bence kullan ya çünkü bekleyeceksin baya ayrıca kargo ücretlerini de bize kitlediler galiba yeni yasa ile.

Hocam eğer Asus Türkiye politikasıyla ilerliyorlar ise kargo ücreti hala bize kilitlenmiyor Asus Rog ürünlerde. Hatta dün pentaya, asus rog 1200w p psu gönderdim garantiye kargoyu alıcı ödemeli göndermemi söylediler. Ayriyeten Asus Rog ürünleri satılırken, kargo bizden diye satılıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam değişim yapmıyorlar ise size iade almanızı tavsiye ederim. Ürünün indirimini beklersiniz. İncehesap gaming gecelerinde 3 kez falan tkl olmayan modeli indirime giriyordu.

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
yav hocam 2k vermişsin alman gereken hizmet bu değil değiştir tabi ki 2k az para değil
Kesinlikle tekrar ürünü göndermemi istediler, tekrar gönderip değiştirmeye mi uğraşayım yoksa direkt olarak thh mi başvursam bilemedim…

1dodooo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Barış Doğukan Güven
Kesinlikle tekrar ürünü göndermemi istediler, tekrar gönderip değiştirmeye mi uğraşayım yoksa direkt olarak thh mi başvursam bilemedim…

Hocam değişim alabiliyorsan değişim dene, çünkü şuanda almaya kalksan 300-500 lira arası daha fazla vereceksin. Yoksa iade talep et.

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
Hocam değişim alabiliyorsan değişim dene, çünkü şuanda almaya kalksan 300-500 lira arası daha fazla vereceksin. Yoksa iade talep et.
Öyle öyle de şimdi ben direk Thh’ye mi başvursam yoksa tekrar göndermeyi mi denesem bilemedim. Sizce direk thh’ye başvurup ürünü mü kullansam yoksa tekrar mı göndersem bilemiyorum. Yarın bir daha arayacağım sabahtan söyleyeyim. thh daha mantıklı gibi ama bilemiyorum…

1dodooo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Barış Doğukan Güven
Öyle öyle de şimdi ben direk Thh’ye mi başvursam yoksa tekrar göndermeyi mi denesem bilemedim. Sizce direk thh’ye başvurup ürünü mü kullansam yoksa tekrar mı göndersem bilemiyorum. Yarın bir daha arayacağım sabahtan söyleyeyim. thh daha mantıklı gibi ama bilemiyorum…

Hocam başvurabilirsiniz, sabahtan tekrar konuşun olmadı başvurun.

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
Hocam başvurabilirsiniz, sabahtan tekrar konuşun olmadı başvurun.
2 kere telefonu yüzüme kapattıkları için direkt olarak THH başvuru yaptım. Biraz da onlar uğraşsın şimdi.

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
Benimle iletişime geçip iade almak istediklerini söyledikler, ben kabul etmeyip sürece devam etme kadarı aldım. Dün tüketici hakem heyetine savunma vermişler. Bakalım durum lehimize mi sonuçlanacak yoksa aleyhimize mi. Merakla bekliyorum. ☺️☺️
CFC12EF9-E01F-405A-B3A4-5A2C24DD9698.png

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
.

Drained

80+
Merhabalar,
Geçenlerde aldığım sıfır Asus Rog Strix Scope TKL klavyeni kutusundan çıkarttığımda üzerinde çizik olduğunu ve esc tuşunda sorun oluduğunu fark ettim. Aldığım yere mail attım ama garantiye göndereceklerini söylediler.
Elimde klavyenin kutu açılış videosu mevcut, sizce İtopya üzerinden mi garantiye gönderereyim yoksa kendim Asus ile mi iletişime geçeyim?

Alıntıyı görüntüle
bu kutu açılış videosu mu ?

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
Evet dostlarım, zafer aldık. Bugün hakem heyetine gittim ve kazandığımı öğrendim. 2 hafta içinde sıfır kutu ürünümü teslim alacağım.
D8E734CB-968C-477E-9140-78C1E62F9AEE.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,611
Üyeler
156,643
Son üye
Apeironnn
Top Bottom