Neler Yeni

IOS Sıfır iPhone 12 64gb alınır mı?

vortex'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Arda
Ocaktan sonra zam gelebilir mi cihaz nasıldır kullanan arkadaşlar varsa önerir misiniz?

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Alperen Çetin
Zam illaki gelecek, alacaksan çok bekleme

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
Öneriyorum hocam ben OLED için 11'den geçmiştim, memnunum.

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
şarji nasıl gidiyor hocam size göre 11 e göre + lari - leri nedir
Şarjı 11e göre az gidiyor bence. Yine sıkıntı çıkarmıyor benim için rahatlıkla 1 günü çıkarabiliyorum. Kasa olarak eline daha rahat oturuyor ben şahsen köşeli tasarımı çok seviyorum. Şuan eksi olarak gördüğüm bir yanı yok. Kılıf takıyor musunuz bilmiyorum ama sadece bazı kılıflar ekran koruyucusuna baskı yaparak köşesinden hava boşluğu yaratıyor ve o kılıfı kullanamıyorsunuz. Tabi bu kullandığınız koruyucuya göre değişir ama 11'de birçok kılıf ve ekran koruyucu değiştirdim hiç öyle bir sorun yaşamadım. Köşeli tasarım olan iphonelarda olan bir sorun heralde 12 ve sonrasında yani.

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
OLED büyük nimet bu arada. Güneş altında can çekişerek değil de rahat rahat görüyorum ekranı artık.

vortex'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şarjı 11e göre az gidiyor bence. Yine sıkıntı çıkarmıyor benim için rahatlıkla 1 günü çıkarabiliyorum. Kasa olarak eline daha rahat oturuyor ben şahsen köşeli tasarımı çok seviyorum. Şuan eksi olarak gördüğüm bir yanı yok. Kılıf takıyor musunuz bilmiyorum ama sadece bazı kılıflar ekran koruyucusuna baskı yaparak köşesinden hava boşluğu yaratıyor ve o kılıfı kullanamıyorsunuz. Tabi bu kullandığınız koruyucuya göre değişir ama 11'de birçok kılıf ve ekran koruyucu değiştirdim hiç öyle bir sorun yaşamadım. Köşeli tasarım olan iphonelarda olan bir sorun heralde 12 ve sonrasında yani.
teşekkürler yorumunuz için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,430
Üyeler
149,727
Son üye
barkrap
Top Bottom