Neler Yeni

sıfır megane satıp 2. el passat almak mantıklı mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes yağız
Arkadaşlar selamlar . 2022 model 7250 km de bir megane 1.3 tce manuel vites joy bi aracım var . onu satıp 2020 model passat business almak mantıklı olur mu 59.000 kmde ?

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
taha
Kalite farkını konuşmaya hiç gerek yok seğment farkı var. Öncelikle bu fark a sen hazırmısın ?
Örnek olarak megane servisden 5bin e çıkıyorsa yağ bakımından diğeri biraz daha fazla olacaktır 7 8 bin.
Bu arada passat dizel mi benzin mi ?
Son söz yeni yenidir.

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Temizlik durumuna göre bence alınır biraz kaliteli olması taraftariyim aracın reno Dacia grubunu çok sevemedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes yağız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kalite farkını konuşmaya hiç gerek yok seğment farkı var. Öncelikle bu fark a sen hazırmısın ?
Örnek olarak megane servisden 5bin e çıkıyorsa yağ bakımından diğeri biraz daha fazla olacaktır 7 8 bin.
Bu arada passat dizel mi benzin mi ?
Son söz yeni yenidir.
benzinli 1.5 tfsi

Zeppix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muhammed ali et
Kesinlikle öneririm aradaki konfor farkı rampa çekişi vs baya fark edicektir hele 1.5 diyorsn tabii ki gidipte pert passat almanızı önermem kaporta aksamında sorun olmayan km az olan öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes yağız
Kesinlikle öneririm aradaki konfor farkı rampa çekişi vs baya fark edicektir hele 1.5 diyorsn tabii ki gidipte pert passat almanızı önermem kaporta aksamında sorun olmayan km az olan öneririm
ya açıkçası çekiş ve gidiş arasında aşırı bir fark olacağını düşünmüyorum megane da neticede 140 bg bir araba neredeyse birebir gibiler

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
taha
ya açıkçası çekiş ve gidiş arasında aşırı bir fark olacağını düşünmüyorum megane da neticede 140 bg bir araba neredeyse birebir gibiler
Burdaki beklenti nedir ikiside benzin yakıt ortalaması aynı. Konfor otomatik vites seçeneği malzeme kalitesi farkı... Hepsi maliyet olarak geri dönüyor.

Hele hele 2 3 ay seçimden sonra dolar dan dolayı benzin vs daha da artacak şahsen benim için yakıt önemli. Geçebiliyorsam elektirikli yoksa lpg devam

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes yağız
Burdaki beklenti nedir ikiside benzin yakıt ortalaması aynı. Konfor otomatik vites seçeneği malzeme kalitesi farkı... Hepsi maliyet olarak geri dönüyor.

Hele hele 2 3 ay seçimden sonra dolar dan dolayı benzin vs daha da artacak şahsen benim için yakıt önemli. Geçebiliyorsam elektirikli yoksa lpg devam
açıkçası yakıt çok önemli değil . tce 7,5 litre yakıyor 1.5 passat kaç yakar bi bilginiz var mıdır ?

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
taha
açıkçası yakıt çok önemli değil . tce 7,5 litre yakıyor 1.5 passat kaç yakar bi bilginiz var mıdır ?
turbo beslemeli 1.3 1.6 arasında en fazla 1 2 litre oynar. Total agırlık ve şanzıman etki ediyor onda da.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
3 hafta symbole bindim 2012 passatı arar oldum. Symbol ile meganeyi kıyaslamak saçma fakat passatın konforu çook üst seviye kalıyor . Bu yüzden bence mantıklı. Ayrıca joy bir meganeye biniyorsun. Meganenin sıfırlığı harici bence göze gelir bi artısı yok. O yüzden passat almak mantıklı
Fırsat varsa maddiyatta el veriyorsa al derim.

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Celal Smyrna
o passatın fiyatına e250cgi alabilir misin bir bak bakalım.

Top Bottom