Neler Yeni

sigarayı bırakınca ilk öksürük tekrar gelir mi

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,455
İsim
Burak Doğan
beyler cok merak ettiğim bir olay var bu sigarayi ilk içtiğimiz zaman bi öksürük tutar ya sigarayı bıraktıktan belirli bir süre sonra tekrar içtiğimizde bu ilk öksürük olayı tekrar yaşanır mı

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
beyler cok merak ettiğim bir olay var bu sigarayi ilk içtiğimiz zaman bi öksürük tutar ya sigarayı bıraktıktan belirli bir süre sonra tekrar içtiğimizde bu ilk öksürük olayı tekrar yaşanır mı
Zatürreden sebep bir kaç ay içmemek zorunda kalmıştım.
Hem o ilk seferlerdeki gibi hafif baş dönmesi geliyor, hemde öksürük geliyor.
Sırf bu sebepten ara sıra, 2-3 ay bırakasım var.

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,455
İsim
Burak Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zatürreden sebep bir kaç ay içmemek zorunda kalmıştım.
Hem o ilk seferlerdeki gibi hafif baş dönmesi geliyor, hemde öksürük geliyor.
Sırf bu sebepten ara sıra, 2-3 ay bırakasım var.
tekrardan o saf temiz ciğerlere kavuşabiliyoruz o zaman

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
tekrardan o saf temiz ciğerlere kavuşabiliyoruz o zaman
Yanlış hatırlamıyorsam, 6 ay sonra ciğerlerin eski haline gelmeye başlıyordu. 1 yıl kadar içmediğin takdirde düzelir herhalde. Tabi tam emin değilim, çok uzun zaman önce okumuştum böyle bir şeyi. Ama zaten türkiyede yaşadığımız için ciğerden gitmesende, türkiye yüzyılının ve neredeyse tüm dünyanın en berbat, en katkı maddeli, en kalitesiz ürünleri tükettiğimiz için ölüm fermanımız çoktan imzalandı. O yüzden sigaranın çokta kafaya takılması gereken bir detay olduğunu düşünmüyorum.

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,455
İsim
Burak Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanlış hatırlamıyorsam, 6 ay sonra ciğerlerin eski haline gelmeye başlıyordu. 1 yıl kadar içmediğin takdirde düzelir herhalde. Tabi tam emin değilim, çok uzun zaman önce okumuştum böyle bir şeyi. Ama zaten türkiyede yaşadığımız için ciğerden gitmesende, türkiye yüzyılının ve neredeyse tüm dünyanın en berbat, en katkı maddeli, en kalitesiz ürünleri tükettiğin için ölüm fermanımız çoktan imzalandı. O yüzden sigaranın çokta kafaya takılması gereken bir detay olduğunu düşünmüyorum.
aşırı haklı bir yorumdu

• Üzgün
Reaksiyonlar: qnyb

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,323
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Ciğerler temizlenince geri gelir büyük ihtimal ama baya bir zaman geçmesi gerek diye düşünüyorum
2.5-3 ay kadar içmedim sonra tekrar içeyim dedim ve evet tekrar o öksürük geliyor ve masum zamanlardan kalma sigara tiksintisi de tekrar geliyor. İçmiyorum bayadır

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Yanlış hatırlamıyorsam, 6 ay sonra ciğerlerin eski haline gelmeye başlıyordu. 1 yıl kadar içmediğin takdirde düzelir herhalde. Tabi tam emin değilim, çok uzun zaman önce okumuştum böyle bir şeyi. Ama zaten türkiyede yaşadığımız için ciğerden gitmesende, türkiye yüzyılının ve neredeyse tüm dünyanın en berbat, en katkı maddeli, en kalitesiz ürünleri tükettiğimiz için ölüm fermanımız çoktan imzalandı. O yüzden sigaranın çokta kafaya takılması gereken bir detay olduğunu düşünmüyorum.
son bi haftadır sigara içerken kendime üzülüyorum hele o ciğerlerime çektiğimde ciğerlerimde hissettiğimde ilk defa oldu ama içemedim yarıda attım sigarayı

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
son bi haftadır sigara içerken kendime üzülüyorum hele o ciğerlerime çektiğimde ciğerlerimde hissettiğimde ilk defa oldu ama içemedim yarıda attım sigarayı
Boşver, zaten tükettiğin gıdalar sigaradan beter. Ekonomik açıdan diyorsan elbette ona yorum yapamam. Ama sağlıkmış, daha uzun yaşamakmış falan bunlar türkiyede olacak şeyler değil maalesef. Küçüklüğünüzden beri yediğimiz o iğrenç gıdaların vücutlarınıza hiç bir etkisi olmayacağını sanıyorsanız, toz pembe bir dünyada yaşıyorsunuz demektir.
En basitinden ve hızlıca kontrol edebileceğin örnek; tost peyniri diye raflarda satılan ürün peynir bile değil!
Bir gün yurtdışına çıkarsan, oradaki market ürünlerinin tadıyla buradaki market ürünlerinin tadını bir karşılaştır. O zaman zaten en basitinden içtiğin sütün, süt aromalı su olduğunu anlarsın.

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,455
İsim
Burak Doğan
Boşver, zaten tükettiğin gıdalar sigaradan beter. Ekonomik açıdan diyorsan elbette ona yorum yapamam. Ama sağlıkmış, daha uzun yaşamakmış falan bunlar türkiyede olacak şeyler değil maalesef. Küçüklüğünüzden beri yediğimiz o iğrenç gıdaların vücutlarınıza hiç bir etkisi olmayacağını sanıyorsanız, toz pembe bir dünyada yaşıyorsunuz demektir.
En basitinden ve hızlıca kontrol edebileceğin örnek; tost peyniri diye raflarda satılan ürün peynir bile değil!
Bir gün yurtdışına çıkarsan, oradaki market ürünlerinin tadıyla buradaki market ürünlerinin tadını bir karşılaştır. O zaman zaten en basitinden içtiğin sütün, süt aromalı su olduğunu anlarsın.
haklısınz hocam da sigarayıda önemsemek lazım bir gün gelir bu sigaradan kaynaklı sıkıntılar yaşarsak allah korusun kanser olursak geri dönüşü olmayan pişmanlık yaşayabiliriz

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Bunlar sigarayi masum yapmiyor ama dediklerinizde haklisiniz

Top Bottom