Neler Yeni

Sıkıldım ama yine de bir şey yapasım gelmiyor ve daha çok sıkılıyorum

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Ad
Sıkılıyorum ama sıkıntım gitsin bir şey yapmak da istemiyorum, öyle kafayı yedim herhalde. He bir de yeteneğim de yok, onun da etkisi vardır herhalde. İngilizcem de kötü. Matematiğim de kötü, türkçem de kötü. Kimyanın kim olduğunu hâlâ bilmiyorum, fizik de yok. Öyle yani, bir şey yapamıyorum, bu yüzden sıkılıyorum ama yapmak istemiyorum, çünkü yapamıyorum.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
eger derslerde kötüysen akedamik alanda ilerlemeye çalışma . lise veya üniversite bitir . okurkende gir bir işe çalış.
hangi alanda çalışmaktan zevk alıyorsan ona yönel.

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,353
İsim
mustafa can
Sıkılıyorum ama sıkıntım gitsin bir şey yapmak da istemiyorum, öyle kafayı yedim herhalde. He bir de yeteneğim de yok, onun da etkisi vardır herhalde. İngilizcem de kötü. Matematiğim de kötü, türkçem de kötü. Kimyanın kim olduğunu hâlâ bilmiyorum, fizik de yok. Öyle yani, bir şey yapamıyorum, bu yüzden sıkılıyorum ama yapmak istemiyorum, çünkü yapamıyorum.
İnternette uygulamalar var ders çalışmaya teşvik eden ben yazılıma çalışırken kullanıyorum

Ek olarak ingilizce için duolingo kullanabilirsin işe yarıyor kolay bi dil zaten

Hanaz

80+ Silver
Solo hile yapmadan minecraft öneriyorum base falan yap

Top Bottom