Neler Yeni

SIKINTIDAN PATLAMAK ÜZEREYİM

Eskiden evet para varsa güzel bi piskolog bul gelirsin kendine
Sen böylemi atlattın?
Mesaj otomatik birleştirildi:

arada olur oyle seyler gucluysen psikolog olmadan atlatirsin nerden bilgidimi sorma
arada olmuyor hocam 2senedir böyleyim bu aralar daha ağır
psikolojik olarak yeterince güçlü olduğumu imkanı yok sanmıyorum
nerden bildiğimi sorma derken sizdemi böyleydiniz

Eskiden evet para varsa güzel bi piskolog bul gelirsin kendine
Bunu bi düşünücem
para var derken ne kadar gider tahmini
sen böylemi atlattın

Besim Tibuk

80+ Gold
Dopamin detoksuna gir.

NZXT

80+ Bronze
Benimde keyfim yok 1 aydır, hiçbir şey yapmak istemiyorum bir bunalım dönemindeyim sanki içimde olan bir bitmişlik var, herşeyden uzaklaştım bu aralar

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Abdulkadir çelik
Canım aşırı fazla sıkılıyor hayatım çok boş geçiyor her şeyi kafaya takıyorum boş kaldığımı görünce iyice kuduruyom kendime
benim gibi olan bi çok kişi vardır eminimki
napmalıyım geçmişte benim gibi yaşayanlar ne yaptı
Ben bu sorunu kitap okumaya başlayarak çözdüm. Yaklaşık 4 senedir hergun düzenli kitap okuyorum resmen hayatıma bir yaşama sebebi mutlu olma sebebi kattı. Hatta bir ara hastalandım 10 gün falan hastahanede yattım felç olsam kitaplar sayesinde yine mutlu olacağımın farkına vardım. Kitap okumaya kesinlikle başlamalısın başta sıkıcı zor gelebilir ama o zevki almaya başladığında hayatına eklediginde çok yararı olacak.

Besim Tibuk

80+ Gold
Hocam tabii ki kendim bakabilirim sizin açıklamanızı istedim
kendim baktım pek anlayamadım biyolojik terimlerle
Brom kısacası 1-2 gün falan telefon bilgisayarı kapat hiç açma bile. Uzak kaldıktan bi süre sonra küçük şeylerle mutlu olmaya başlayacak, aktivitelerden keyif alacaksın. Kitap falan oku, resim çiz falan.

Ben bu sorunu kitap okumaya başlayarak çözdüm. Yaklaşık 4 senedir hergun düzenli kitap okuyorum resmen hayatıma bir yaşama sebebi mutlu olma sebebi kattı. Hatta bir ara hastalandım 10 gün falan hastahanede yattım felç olsam kitaplar sayesinde yine mutlu olacağımın farkına vardım. Kitap okumaya kesinlikle başlamalısın başta sıkıcı zor gelebilir ama o zevki almaya başladığında hayatına eklediginde çok yararı olacak.
çok sağolun hocam size şuan kelimelerle anlatamam ama aklıma çok güzel yattı kitaplar beni kurtarabilir
İlla okuma kitabı olmak zorundamı
meslek lisesindeyim teorik defterimi okusam fark eder mi?
5senedir adam akıllı kitap yüzü açmadım 15 yaşındayım ne önerirsiniz

alovra

80+ Bronze
Sen böylemi atlattın?

arada olmuyor hocam 2senedir böyleyim bu aralar daha ağır
psikolojik olarak yeterince güçlü olduğumu imkanı yok sanmıyorum
nerden bildiğimi sorma derken sizdemi böyleydiniz

Bunu bi düşünücem
para var derken ne kadar gider tahmini
sen böylemi atlattın
Hayir kampa gittim kuzenlerle arkadaslarla cennet gibi bi 2 hafta geçirdim hayat ın tadini cikarmam gerektiğini anladim ama önceki konulariniza da baktım gezmeyi pek istemiyorsunuz gibi

Hayir kampa gittim kuzenlerle arkadaslarla cennet gibi bi 2 hafta geçirdim hayat ın tadini cikarmam gerektiğini anladim ama önceki konulariniza da baktım gezmeyi pek istemiyorsunuz gibi
gezmeyi sevmem o ayrı bide para harcamak istemem

alovra

80+ Bronze
gezmeyi sevmem o ayrı bide para harcamak istemem
Anladim piskoloğa gidin cok para harcamak ayri bi hastalik ama harcamayi istememekte kötü bişey piskoloğa gidin bence söylemesi ayıptır ama durumunuz iyi galiba var olani harcamak istemiyorsaniz okb gibi bişey denebilir gezmeyi neden sevmiyorsunuz yorulduğunuz içinmi yoksa sadece para harcamayi istemiyormusunuz

wake up to reality

80+ Silver
bende de var ama çözüm bulamadım
kız arkadaşım olsa daha az sıkılacağımı düşünüyorum, çünkü vaktimi ayırabileceğim ve bana iyi hissettiren biri olurdu

Top Bottom