Neler Yeni

Sınava 50 gün kala aşık olmak (güya)

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,476
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
lisedeki aşk hikayeleri yalan değil mi😄
Yalan değil de boş ya. Ben lisede sevgili olup devam ettiren insan görmedim daha. O işler üniversitede oluyor. Üniversiteye gidince lisenin ne kadar boş ve salakça olduğunu anlarsınız.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Ahmet Sevinç
Yalan değil de boş ya. Ben lisede sevgili olup devam ettiren insan görmedim daha. O işler üniversitede oluyor. Üniversiteye gidince lisenin ne kadar boş ve salakça olduğunu anlarsınız.
umarım dediğiniz gibidir lisenin başındayım ve benim gibi yeni başlayanların bi özentiliğe sahip olduğunu düşünüyorum sev. bulmak kavga dövüş gibi
evet bunlar bazılarına göre liseyi lise yapan şey ama yanlış bi algı var burda az önce belirttiğim özentilik burda işin içine giriyor
ilişkilerin devam etmemesi ne güzel😋
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı hislere sahip olduğunu sanmıyorum
ah be neyse hocam sınadan sonra bi an yaratıp söylersin sonra kaçarsın

ahenk'

80+ Silver
umarım dediğiniz gibidir lisenin başındayım ve benim gibi yeni başlayanların bi özentiliğe sahip olduğunu düşünüyorum sev. bulmak kavga dövüş gibi
evet bunlar bazılarına göre liseyi lise yapan şey ama yanlış bi algı var burda az önce belirttiğim özentilik burda işin içine giriyor
ilişkilerin devam etmemesi ne güzel😋
Mesaj otomatik birleştirildi:

ah be neyse hocam sınadan sonra bi an yaratıp söylersin sonra kaçarsın
Kankam mezun olmama az bir zaman kalmışken bir tavsiyede bulunayım. İçinden geldiği gibi yaşa lisede. Aynı zamanda derslerine de önem ver, boşlama. Hobi edin bir de. Yalnızken de mutlu olmayı öğren lisede.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Ahmet Sevinç
Kankam mezun olmama az bir zaman kalmışken bir tavsiyede bulunayım. İçinden geldiği gibi yaşa lisede. Aynı zamanda derslerine de önem ver, boşlama. Hobi edin bir de. Yalnızken de mutlu olmayı öğren lisede.
ben zaten yalnızım en yakın arkadaşımla ayrı lisedeyiz kendime bi sosyal arkadaş çeresi oluştrurmaya çalışıyorum ama hala çok iyi seviyede değil😔

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,402
İsim
Nomad
Dostlar yksye tam 50 gün var ve bir süredir okuldan bir kızdan hoşlanıyorum. Kızla senenin başından beri aynı servisteyiz ve taa ilk dönem kızın en yakın arkadaşıyla tanışıp asıl kızla da orada tanıştık. Sonra hiçbir muhabbetimiz olmadı. Yaklaşık 1 ay önce kız hoşuma gitmeye başladı. Tarzı, dinlediği müzikler vb.

Bazen teneffüslerde yanına gidip kızla konuşuyordum fakat artık anladım bir şey olmayacağını.

Birkaç gündür sırf bu sebepten doğru dürüst ders çalışamadım. Full time şarkı dinledim denebilir.

Kız istemiyorsa zorlamanın mantığı yok diye düşünüyorum. Yine de okulun son günü bile olsa gitmeden önce derim işte seni seviyordum falan filan diye.

Ne önerirsiniz ?
kız meseleleri boş iş bu durum çok kötü seni tüm okul önünde rezil eder görürsün boşver bence yks ye odaklan.

TİTAN.

80+ Platinum
Dostlar yksye tam 50 gün var ve bir süredir okuldan bir kızdan hoşlanıyorum. Kızla senenin başından beri aynı servisteyiz ve taa ilk dönem kızın en yakın arkadaşıyla tanışıp asıl kızla da orada tanıştık. Sonra hiçbir muhabbetimiz olmadı. Yaklaşık 1 ay önce kız hoşuma gitmeye başladı. Tarzı, dinlediği müzikler vb.

Bazen teneffüslerde yanına gidip kızla konuşuyordum fakat artık anladım bir şey olmayacağını.

Birkaç gündür sırf bu sebepten doğru dürüst ders çalışamadım. Full time şarkı dinledim denebilir.

Kız istemiyorsa zorlamanın mantığı yok diye düşünüyorum. Yine de okulun son günü bile olsa gitmeden önce derim işte seni seviyordum falan filan diye.

Ne önerirsiniz ?
Usta sana şu şekilde açıklıyım söylemekten çekinme ama şimdi değil dediğin gibi 50 günün sonunda söyle sınav işi bittikten sonra olursa ne mutlu olmassa gel burda konu aç bizde sana şarkı tavsiye edelim ama şuda bir gerçek ki hiçkimse senden değerli değil senin hayatından değil ☺️

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
Bende de benzer bir durum var, şahsen sınava kadar bir müdalede bulunmayacağım. Sana da öneririm.

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
ozan canbaşal
sana şu kadar deyim,sakın YAPMA! bak tecrübe konuşuyor,bende tam sınav durumu gittim işte seni seviyorum dedim.sevgili olduk 1 2 ay sonra ayrıldık varya hayatım kaydı hayatım.ben sporcuyum direk 5 6 kilo aldım fizik gitti.bölüm birinciliginden düştüm ayrıca.sana tavsiyem yapma kesinlikle.tecrübe konuşuyor.

2mApoo

80+ Silver
sana şu kadar deyim,sakın YAPMA! bak tecrübe konuşuyor,bende tam sınav durumu gittim işte seni seviyorum dedim.sevgili olduk 1 2 ay sonra ayrıldık varya hayatım kaydı hayatım.ben sporcuyum direk 5 6 kilo aldım fizik gitti.bölüm birinciliginden düştüm ayrıca.sana tavsiyem yapma kesinlikle.tecrübe konuşuyor.
geçmiş olsun knkm

Ripperr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
TARIK akyuz

Ne önerirsiniz ?
Kankam soyle be ne varki kaybetcegin

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm

Ne önerirsiniz ?
Sal sınavdan sonraya bırak veya istemezsede söylediğin gibi zorlamanın mantığı yok

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
İbrahim
Yeni konu açmayayım dedim. Bende 2 gün önce reddedilmiş bir arkadaşınızım. Neler önerirsiniz bu arkadaşa?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,176
Üyeler
153,675
Son üye
golgeuerdin
Top Bottom