Neler Yeni

Sınava 50 gün kala aşık olmak (güya)

DaffyGraphic

80+ Silver
Yeni konu açmayayım dedim. Bende 2 gün önce reddedilmiş bir arkadaşınızım. Neler önerirsiniz bu arkadaşa?
Üzgün müzikler dinleme, psikolojini bozma, güzel müzikler dinle, coş, psikolojin için iyi gelir. Çok takma kafaya, biri gitse bini gelir, kızı her gün görmüyorsan sorun yok.

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
İbrahim
Üzgün müzikler dinleme, psikolojini bozma, güzel müzikler dinle, coş, psikolojin için iyi gelir. Çok takma kafaya, biri gitse bini gelir, kızı her gün görmüyorsan sorun yok.
Aynı sınıf 💀

ahenk'

80+ Silver
Aynı servisteyiz ustam. Kıza açıldım bu arada. Perşembe günü kızın indiği yerde indim ben de. "Konuşalım mı biraz ? Yürüyelim mi" dedim. Daha öncesinde senden hoşlanıyordum ve hala bu hissin devam ettiğini düşünüyorum dedim. Kız bi durakladı. Senin için yolu uzatıcam falan dedi en sonunda kızın evinin önüne geldik "Dediğimi bir düşün olur mu" dedim. Tam apartmana girerken durdurdum "saçların bugün çok tatlı görünüyor" dedim gittim sonra. Ardından okulda bazen teneffüslerde konuşmaya devam ettik yine ama anladım artık kızın hevesli olmadığını. İte kaka olsun istemiyorum o yüzden bırakıcam sanırım.

DaffyGraphic

80+ Silver
Aynı servisteyiz ustam. Kıza açıldım bu arada. Perşembe günü kızın indiği yerde indim ben de. "Konuşalım mı biraz ? Yürüyelim mi" dedim. Daha öncesinde senden hoşlanıyordum ve hala bu hissin devam ettiğini düşünüyorum dedim. Kız bi durakladı. Senin için yolu uzatıcam falan dedi en sonunda kızın evinin önüne geldik "Dediğimi bir düşün olur mu" dedim. Tam apartmana girerken durdurdum "saçların bugün çok tatlı görünüyor" dedim gittim sonra. Ardından okulda bazen teneffüslerde konuşmaya devam ettik yine ama anladım artık kızın hevesli olmadığını. İte kaka olsun istemiyorum o yüzden bırakıcam sanırım.
YAPMA BE USTAAAAAM NAPTIĞN

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,227
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
hele bir sınava gir

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Dostlar yksye tam 50 gün var ve bir süredir okuldan bir kızdan hoşlanıyorum. Kızla senenin başından beri aynı servisteyiz ve taa ilk dönem kızın en yakın arkadaşıyla tanışıp asıl kızla da orada tanıştık. Sonra hiçbir muhabbetimiz olmadı. Yaklaşık 1 ay önce kız hoşuma gitmeye başladı. Tarzı, dinlediği müzikler vb.

Bazen teneffüslerde yanına gidip kızla konuşuyordum fakat artık anladım bir şey olmayacağını.

Birkaç gündür sırf bu sebepten doğru dürüst ders çalışamadım. Full time şarkı dinledim denebilir.

Kız istemiyorsa zorlamanın mantığı yok diye düşünüyorum. Yine de okulun son günü bile olsa gitmeden önce derim işte seni seviyordum falan filan diye.

Ne önerirsiniz ?
söylesen olumsuz cevap alsan gene dikkatin dağılacak.Söylemesen içnde kalıcak gene dikkatin dağılıcak.İki türlüde bataktasın.Bence söyle derim.En azından red yememe ihrimalin var ve ilerde keşke deseydim demezsin.

Top Bottom