Neler Yeni

Sinerji Bilgisayar Güvenli Mi?

Sinerji Bilgisayar Güvenli Mi?

• Oy kullanan toplam üye
    16
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emre Üzümlü
Evet arkadaslar öncelikle herkese hayırlı ramazanlar dilerim.Ben sistem topluycam fakat topladigim sistem fiyatında en ucuz Sinerji Bilgisayarda buldum ama siteyi ilk defa duyuyorum size sorum site güvenli mıdır? (O siteden alışveriş yapanlar cevaplarsa sevinirim).

aladage

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Emre Aladağ
Evet güvenilir dilediğin gibi alışveriş yapabilirsin.

Levi Ackerman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,464
İsim
Musab
Sinerji,QP bilişim, Teknobiyotik, İncehesap, İtopya, GameGaraj, gibi sitelerin hepsi güvenlidir. Gönül rahatlığıyla alış veriş yapabilirsiniz. (aklıma daha mağaza gelmedi)

Venus V6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
Evet arkadaslar öncelikle herkese hayırlı ramazanlar dilerim.Ben sistem topluycam fakat topladigim sistem fiyatında en ucuz Sinerji Bilgisayarda buldum ama siteyi ilk defa duyuyorum size sorum site güvenli mıdır? (O siteden alışveriş yapanlar cevaplarsa sevinirim).
Knk sinerji bir tık pahalı o yüzden gamegaraj öneririm 20 yıllık exa bilişim markası çoğu PC markasından daha eski MSI Asus gigabyte falan hepsinden daha eski öneririm sana

Hiphopjohnny

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
Abdulkadir
Güvenilir bir site hocam sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Evet güvenilir daha önce parça parça aleşverişim de oldu.

Top Bottom