Neler Yeni

SİNERJİ ULTİMATE sistem nasıl?

Bathan_YT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Batuhan Eroğlu
Güzel sistem ama cok cok cok acelesi yoksa alıcak kişinin ocak sonu subat basını beklemesini tavsiye ederim.
Ama doların bu ayarlarda kalıp kalmamasına bağlı.
teşekkürler benim de planım o yönde ocak sonu şubat başı gibi almayı düşünüyorum

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Bilgisine güvendiğim yorumlarını beğendiğim kişi olarak seni etiketlemek istedim kankam
Olurda dolar bu seviyelerde ilerlerse Allahtan bir şey olmazsa ocak sonu şubat başı tekrardan Rtx 3070 leri 12-13 arası amazondan temin edilebilir hale gelir. Ekran kartını aldıktan sonra sistem parçaları kolay.

Bathan_YT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Batuhan Eroğlu
Olurda dolar bu seviyelerde ilerlerse Allahtan bir şey olmazsa ocak sonu şubat başı tekrardan Rtx 3070 leri 12-13 arası amazondan temin edilebilir hale gelir. Ekran kartını aldıktan sonra sistem parçaları kolay.
teşekkürler

alixcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
alican ekinci
daha dün mağazaya gittim sipariş verdim bir kaç ekleme yaparak
anakartı x570 modeline yükselttim(şu an yükseltilmiyor stok kalmamış sanırsam)
ssd yi gigabyte aorus 5000-4400 okuma yazma hızlı ssd ile değiştirdim
kasayı bitfenix enso yaptım
psu yu evga 750 wattla değiştirdim
toplamda 30k ya denk geldi bir kaç güne hazır olunca almaya gideceğim hayırlısıyla bir süre kullandıktan sonra deneyimlediğim şeyleri yazarım buraya

Bathan_YT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Batuhan Eroğlu
daha dün mağazaya gittim sipariş verdim bir kaç ekleme yaparak
anakartı x570 modeline yükselttim(şu an yükseltilmiyor stok kalmamış sanırsam)
ssd yi gigabyte aorus 5000-4400 okuma yazma hızlı ssd ile değiştirdim
kasayı bitfenix enso yaptım
psu yu evga 750 wattla değiştirdim
toplamda 30k ya denk geldi bir kaç güne hazır olunca almaya gideceğim hayırlısıyla bir süre kullandıktan sonra deneyimlediğim şeyleri yazarım buraya
Teşekkürler görünüşünü foto atar mısın bir de performansını yazar mısın?

alixcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
alican ekinci
Ayni sistemi ben de alacağım. Guzel sistem. Ama biraz daha beklemekte fayda var sanki. Doların azalmasının fiyatlara yansıdığını (hazır sistemlere) düşünmüyorum henüz.
ben sistem 25k iken aldım dolar 13 ü geçer geçmez pc 27k oldu :( böyle giderse sistem fiyatları düşmez gibi görünüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamdır teşekkürler
sistemi kurdum şu ana kadar far cry 6 oynayabildim full ayarlarda 90 ın altına inmiyor tavsiye ederim etmesinede pcnin fiyatı 27k oldu :(

Bathan_YT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Batuhan Eroğlu
ben sistem 25k iken aldım dolar 13 ü geçer geçmez pc 27k oldu :( böyle giderse sistem fiyatları düşmez gibi görünüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

sistemi kurdum şu ana kadar far cry 6 oynayabildim full ayarlarda 90 ın altına inmiyor tavsiye ederim etmesinede pcnin fiyatı 27k oldu :(
Evet o iş kötü oldu itopya da 25k ya 3060 lı 3060 ti lı sistemler var onlara da bakacam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,056
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom