Neler Yeni

Sınıfta Kalır Mıyım?

RebelSs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem KURT
Merhaba Öncelikle Konuyu Linçleyin Diye Açmadım Yanıt Almak İçin açtım. Öncelikle !.dönem Ortalamam 57 ama 7 Dersten Kalmıştım Edebiyat Dahil ama Meslek Derslerinden Geçmiştim. 2.dönemde Edebiyatı 50 üstü getirip ortalamayı da 50 üstü getirsem yine ama zayıflarım gene 7 olsa geçebiliyor muyum ? baraj dersini ve meslek dersini geçip 50 üstü ortalama alırsan geçersin diyorlar ama emin değilim siz ne diyorsunuz ?
Edebiyat dersinin 2dönem ortalaması 50üstü oluyor ise sınıfı geçebiliyorsun.
Fakat diğer 7 dersinin 2dönem ortalaması 50altı ise o derslerden sorumlu olarak geçiyorsun.
Kaldığın dersleri vermeden mezun olamıyorsun diye biliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl yani, atıyorum söylediğiniz durumda coğrafya yıl sonu ortalaması 50 nin altında, o zaman coğrafyadan sorumlu olarak geçilmiyor mu?
Evet sorumlu olarak geçiyorsun ama sınıfta kalmıyorsun

execute

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Serhat İnan
6 dersten kalmıştım ortalamam 50 altıydı hepsine girdim 50 üstü olsaydı sadece edebiyata giriecektim. yani ortalaman 50 üstüyse sadece edebiyattan sorumlu oluyosun

Ensar Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,379
İsim
Ensar Bey
3+ dersten kaldım ama ortalama 50 üstü olduğu için ve baraj dersten kalmadığım için sınıfta kalmadım.
Geçen sene mi Metşi?
Geçen sene ise hem herkesi geçiriyorlardı hem de 3 dersden kalırsan değil 3 dersten fazlasında kalırsan Metşi 3 ders sınır 50 ortalama gibi

emircan.s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Emircan Savaş
yanlış olmasın bildiğim kadarı ile önemsiz 7 dersten kalırsan o dersleri vermeden mezun olamıyorsun sınıf atlarsın ama mezun olamazsın.
Benim yaşadığım ve bildiğim kadarı ile sadece edebiyattan kalırsan sorumluluk sınavına gireceksin. Diğer derslere rağmen başarı puanın 50+ ise sorumlu geçersin sınıfı. Sorumluluk sınavlarını vermeden mezun olamazsın. Her dönem başı yapılır bu sınavlar.

descardes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Buğra parlak
ama 50 üstü bir ortalamam var 50 üstü olup 3 dersten fazla olsa bile kalmıyoruz deniyor.

Ortalaması 50 veya üzerinde, 3 ten fazla zayıfı olan öğrenci sınıfı zayıfsız geçer. öğrenci sınıfı zayıfsız geçer. Diyor.
5 dersin fazlası kalıyor 50 olsa bile galiba

ThE bEsT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
tekplayer
Sınırın ortasında kalıp çalışmadan dertleneceksen okulu bırak git bir yerde çalış para kazan. Boşuna zaman kaybetme.

Veya derslerine çalışıp 80-90 oranda hallet geç. Hedeflerine ulaş. İlerde rahat edersin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Emre Orhan
baraj derslere mat da dahil mi sadece edebiyat diye biliyodum. ama galiba 50 edebiyat ve 50 ortalama ile geçiliyor meslek okuyorum bide meslekleri geçmem gerekiyo.

yani mesela 7 dersten kaldım ama ortalamam 54 edebiyatan geçmişim. diyelim ozaman geçebiliyor muyum Özetle Bu yani.
Hangi derslerin baraj dersleri olduğunu bilmiyorum ama ortalaman 50 nin üzerindeyse geçersin, eğer ortalaman 50 nin üzerindeyse ve baraj derslerden kalmışsan yine geçersin fakat sorumlu olarak

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
Adnan Eren
Hangi derslerin baraj dersleri olduğunu bilmiyorum ama ortalaman 50 nin üzerindeyse geçersin, eğer ortalaman 50 nin üzerindeyse ve baraj derslerden kalmışsan yine geçersin fakat sorumlu olarak
dediğim gibi galiba her dersin sorumluluğu var ama 50 üstü olup edebiyattan geçerken sorumluluğa kalınmıyor galiba

Egemen142

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Egemen Artar
Merhaba Öncelikle Konuyu Linçleyin Diye Açmadım Yanıt Almak İçin açtım. Öncelikle !.dönem Ortalamam 57 ama 7 Dersten Kalmıştım Edebiyat Dahil ama Meslek Derslerinden Geçmiştim. 2.dönemde Edebiyatı 50 üstü getirip ortalamayı da 50 üstü getirsem yine ama zayıflarım gene 7 olsa geçebiliyor muyum ? baraj dersini ve meslek dersini geçip 50 üstü ortalama alırsan geçersin diyorlar ama emin değilim siz ne diyorsunuz ?
kanka samimiyim direkt sanayiye okulları meşgul etmeyin

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113