Neler Yeni

🔥[SINIRLI SAYIDA]🔥 Rampage ELLLIPSE 27" 2K 240Hz 0.5ms Beyaz Monitör 🔥10.299 TL 🔥

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Barış Okçu
Konudan biraz bağımsız olacak, umarım görür de bir açıklık getirir.

@Abdullah Hacıgül hocam Rampage Hepsiburada linkinde Siyah-Beyaz karışımı renk kasası olan monitör modelini koymuş da, olur da kullanıcılar bu link üzerinden satın alırsa videodaki gibi Beyaz-Gümüş karışımı olan model mi gelir, yoksa fotoğraftaki model mi gelir?

Linkte gözüken model:

Alıntıyı görüntüle

Videoda gözüken model:
Alıntıyı görüntüle

Screenshot_1.png

Bilal539

80+ Silver
Asus çok daha iyi hem yeni hem 3 yıl garanti satarken bile daha rahat satarsın net asus alırdım.

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,322
İsim
yusuf ecer
Rampage ve markasında game geçen herhangi bir markanın mouse padini bile almam, iyi bir üründür belki uğraşılmıştır onu bilemem ama öncesinde hiç iyi deneyimim olmadı bu markayla. Ayrıca asus, msi gibi markalar gibi rma sağlayacaklarını düşünmüyorum. Ürün bozulduğunda sağda yatar uyur.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,109
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Reis sen parti kur oy verelim harbi şu konuda en akıllı cevabı veren adamsın helal olsun
Monitörün incelemesi ortada parti tutar gibi marka mı tutulur asıl sizin kafa yapınız da problem var. Zaten Asus'a rakip diye değil beyaz monitör arayanlar için gayet güzel alternatif. Oturduğunuz yerden faydasız gereksiz yorum yapıyorsunuz, olmaması olmasından daha mı iyi?

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,675
İsim
Taylan Şimdi
Monitörün incelemesi ortada parti tutar gibi marka mı tutulur asıl sizin kafa yapınız da problem var. Zaten Asus'a rakip diye değil beyaz monitör arayanlar için gayet güzel alternatif. Oturduğunuz yerden faydasız gereksiz yorum yapıyorsunuz, olmaması olmasından daha mı iyi?
Kesinlikle haklısınız hocam, ben de anlamıyorum direkt markaya yapılan saldırıları direkt cahillik olduğunu düşünüyorum. Ben de hayatımda rampage kullanmadım ama bu kullanmayacağım veya tercih etmeyeceğim anlamına gelmiyor. Adamlar harbiden çok güzel monitör yapmış paneli test edildi renkleri test edildi malzeme kalitesi test edildi hepsi videoda detaylı mevcut. Ben şahsen tercih ederdim. Herkes böyle düşünecekse cahil cahil o zaman adamlar hiç bir ürün çıkarmasın markayı kapatsın. Olacak şey değil....

Abdullah hocam testini yapmış. Fiyatı 10.299 TL sınırlı sayıda . Hepsiburada'da satılmakta.

Ekran Renk Gamutu Testi:
Alıntıyı görüntüle
Tepki Süresi Testi(OVERDRIVE Yüksek Mod):
Alıntıyı görüntüle

Tepki Süresi Testi(OVERDRIVE Düşük Mod):
Alıntıyı görüntüle

24 inç olsa alırdım net.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,988