Neler Yeni

Sinyal güçlendirici mi kablo mu

Ephe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Altıparmak
İyi forumlar, üst kattaki modemimden alt kata internet çekmek istiyorum fakat kablo ile mi yoksa sinyal güçlendirici ile mi yapayım kararsız kaldım
Kablo ile mesafe uzun olduğu için verim alamayacağımı düşündüm, güçlendirici ile ilgili de bir bilgim yok varsa kullanan ne kadar bir performans kaybı olur kablo daha mı iyi olur ?

fvozkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Furkan Veli Özkan
Ethernet Her zaman daha iyi performans verir 100 metreye kadar oluyor diye biliyorum 100 metreden sonrası hakkında bilgim yok

WolMies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Gökhan
Sinyal güçlendirici telefon için odamda kullanıyorum , 16 megabit hız paketten 7 9 aralığında hız alıyorum , pcde kablo kullanıyorum 14 16 aralığında

freygasm

80+ Gold
İyi forumlar, üst kattaki modemimden alt kata internet çekmek istiyorum fakat kablo ile mi yoksa sinyal güçlendirici ile mi yapayım kararsız kaldım
Kablo ile mesafe uzun olduğu için verim alamayacağımı düşündüm, güçlendirici ile ilgili de bir bilgim yok varsa kullanan ne kadar bir performans kaybı olur kablo daha mı iyi olur ?
Kablo ile kullan, wifi dünyanın en iyi alıcısı da olsa pingde oynama yapar. Kablo uzunluğu net performansına pek etmi etmiyor.

Ephe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Altıparmak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sinyal güçlendirici telefon için odamda kullanıyorum , 16 megabit hız paketten 7 9 aralığında hız alıyorum , pcde kablo kullanıyorum 14 16 aralığında
pc de kablo uzunluğunuz ne kadar ?

Top Bottom