Neler Yeni

Sistem almalı mıyım beklemeli miyim?

EnginHoca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Engin KOÇAK
Yıl 2018 de araba alacağım zaman indirim gelecek alma etme diyen bir kamyon insan vardı, ben aldım arabayı onlar almadı. Araba 2020 de %50 değerlendi şuan %500 değerlendi. Alma diyenler hala alamadılar, panik yapıp altın euro borç alıp alanlar da borcu ödeyemedi, geri sattı vs. Benden size bir tavsiye cebinizde para varsa ve bir şey almayı düşündüyseniz affetmeyin alın arkanıza bakmayın. 1-2k belki düşer ama uzun vadede kazandırır. Düşse de stok olmaz vs. Derken o zaman da alamayabilirsin. Mayısta 15k ya vatanın rtx 3060 sistemini almıştım yine fırsat sistem diye sonra piyasa çakıldı. Umursamadım sonra sisteme müşteri çıktı 22k ya 2 hafta önce verdim şimdi vatanın 2060 sistemini aldım bedavaya gelmiş gibi oldu. Cesur olun gençler

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Hakan
Haziranda seçim var seçime kadar dolar sabit kalır korkma, Ekim sonu teknolojik ürünlerde kdv indirimi yapıcaklar , Kasım ayında Black Friday var, ayrıca 4000 serisi geliyor herkes 3000 seri kartları stok eritiyor, bekle kardeşim

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Hamza Kılıç
Instagram
@hamza_kilic_55
Haziranda seçim var seçime kadar dolar sabit kalır korkma, Ekim sonu teknolojik ürünlerde kdv indirimi yapıcaklar , Kasım ayında Black Friday var, ayrıca 4000 serisi geliyor herkes 3000 seri kartları stok eritiyor, bekle kardeşim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlısı inşallah

atako48

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Atakan
abi üniye geçtim yeni evde sıkıntıdan ölüyorum yani okula git gel tüm gün boş o yüzden alayım demiştim ama öyle diyosan tabi

Top Bottom