Neler Yeni

Sistem hatası alıyorum PC resetleniyor

Bğr ünl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Buğra Ünal
PC hocası skygate sistemini satın aldım ama rog strix 6750xt oc ekran kartında coil whine sorunum var ve tomb raider felan oynarken iki defa reset attı wattman hatası dedi.Oyun oynayamadım. Ayrıca steamden witcher 3 indirdim ama oynaya basınca kısa süreliğine siyah ekran açılıp kapanıyor ve yeniden oyna seçeneği aktifleşiyor yani oyun oynayamadım bir türlü niye oluyor acaba kart arızalı mı bilgisi olan varmı bu konu hakkında?
Bugün birde görseldeki sorunu yaşadım reset attım öyle düzeldi
Bu konular hakkında bi çözümü veya fikri olan varmı ekran kartını değişime göndereyim mi daha sistemi alalı bir hafta olmadı?

Ekler

• IMG20220903153912-min.jpg
    IMG20220903153912-min.jpg
    1.6 MB · Hit: 27

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
PC hocası skygate sistemini satın aldım ama rog strix 6750xt oc ekran kartında coil whine sorunum var ve tomb raider felan oynarken iki defa reset attı wattman hatası dedi.Oyun oynayamadım. Ayrıca steamden witcher 3 indirdim ama oynaya basınca kısa süreliğine siyah ekran açılıp kapanıyor ve yeniden oyna seçeneği aktifleşiyor yani oyun oynayamadım bir türlü niye oluyor acaba kart arızalı mı bilgisi olan varmı bu konu hakkında?
Bu konular hakkında bi çözümü veya fikri olan varmı ekran kartını değişime göndereyim mi daha sistemi alalı bir hafta olmadı?
Driveri ddu ile silip 22.5.1 sürümünü kurun ama yine düzelmezse kart arızası olabilir özellikle sizin attığınız fotoğraf iskillendirdi beni

omergfx28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ömer Bilgiç
Gpu sorunlu duruyor hocam , iade veya değişim yapın bence.

Bğr ünl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Buğra Ünal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gpu sorunlu duruyor hocam , iade veya değişim yapın bence.
Hocam wqhl sürümünü de denedim ama onda da oyunlarda resetleme ve wattman hatası almaya devam ediyorum. Artık değişimden başka seçeneğim kalmadı. Daha 14 gün dolmadığı için direkt olarak değişim isteyebilir miyim?
Yeni kartın tamir görmesini istemiyorum da. Ayrıca iade ederlerse sistemde ucuz geldiği için yeniden aynı kartı alamayacağım ve benim kartta ince hesapta stokta yok gözüküyor nasıl olacak

Top Bottom