Neler Yeni

Sistem m2 ssd'yi görmüyor.

uribiru

80+
Merhaba,
Bilgisayarı kullanırken birden sistem dondu ve kapatma tuşuna basılı tutup sistemi kapattım, ardından tekrar açtığımda beni bios menüsüne attı ve artık cihaz sistemdeki m2 ssd'yi görmüyordu, fakat harddiski görüyor.
sorunu çözmek için bios ayarlarını sıfırladım, bios pilini çıkarıp taktım, m2 ssd'yi yuvasından çıkartıp tekrar taktım fakat hiçbiri beni çözüme götürmedi. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim ?

Babangida Babayaro

80+ Bronze
Ssdnin garantisi var mıydı? benim de başıma geldi. ssd adata lite modeldi. Şu gaminggenin hazır sistem olarak verdiğinden. 2022 şubatta almıştım. Nisan gibi bozuldu. Adata legend ile değişim yapıldı.
Büyük ihtimalle sizinki de bozuldu. Tabi inşallah bozulmamıştır. BAşka bir anakartta deneyebilir misiniz?

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,510
İsim
Emir
anakartınızı günceller msnız belki o olur başka seçenek gelmıyor aklıma

Babangida Babayaro

80+ Bronze
Anakart ve işlemci modeli yazar mısınız

uribiru

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ssdnin garantisi var mıydı? benim de başıma geldi. ssd adata lite modeldi. Şu gaminggenin hazır sistem olarak verdiğinden. 2022 şubatta almıştım. Nisan gibi bozuldu. Adata legend ile değişim yapıldı.
Büyük ihtimalle sizinki de bozuldu. Tabi inşallah bozulmamıştır. BAşka bir anakartta deneyebilir misiniz?
garantisi var, farklı bir anakartta deneme imkanım yok maalesef :/
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakart ve işlemci modeli yazar mısınız
asus prime a320mk / r5 3600

Babangida Babayaro

80+ Bronze
Bir bilgisayarcıya götürüp ssdyi test edin. Rica edin . Taksın. Başka aklıma bir şey gelmiyor.

w4nt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
ismail oflu
benimde 1 ay önce başıma geldi adata modeli render alırken birden kapandı windows görüntüsü bozuldu bios ta m2 gözüküyordu ama boot da gözükmüyordu başlamıyordu onaramıyordum formatladım formatta gözüktü m2 bir bak görüntü at yardımcı olalım.

uribiru

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benimde 1 ay önce başıma geldi adata modeli render alırken birden kapandı windows görüntüsü bozuldu bios ta m2 gözüküyordu ama boot da gözükmüyordu başlamıyordu onaramıyordum formatladım formatta gözüktü m2 bir bak görüntü at yardımcı olalım.
benim ssd biosda da yok, hatta emin olmak için linux bir flash bellek aracılığı ile boot edip fdisk'den baktım, yine göremedim.

Bir bilgisayarcıya götürüp ssdyi test edin. Rica edin . Taksın. Başka aklıma bir şey gelmiyor.

garantiye yolladım hocalar teşekkürler hepinize

Babangida Babayaro

80+ Bronze
benim ssd biosda da yok, hatta emin olmak için linux bir flash bellek aracılığı ile boot edip fdisk'den baktım, yine göremedim.

garantiye yolladım hocalar teşekkürler hepinize
Geçmiş olsun. Burdan yazarsınız son durumu

Babangida Babayaro

80+ Bronze
Hayırlı olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,773
Üyeler
158,192