Neler Yeni

Çözüldü✓ Sistem Nasıl uyumlu mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Batuhan Tunçay
Böyle bir sistem çıkarttım arkadaşlar parçalarda bir uyumsuzluk sıkıntı yaşatır mı şunu şöyle yap bu parçayı böyle al daha iyi performans verir dediğiniz varsa lütfen benimle paylaşın . Gün içinde full aktif kullalnacağım dayanıklı olsun dedim açıkçası başka masraf yapmakta istemiyorum 1 sene 2 sene sonra şu parçasını yükseltiyim şunu yapayım istemiyorum en az 5 sene arkama baktırmasın istiyorum . Aktif olarak video editörlüğü yaptığım bazı kanallar var eyer sorun sıkıntı çıkmazsa kendi kanalımı da oluşturmak gibi bir düşüncem var .( Ağır FPS oyuncusuyum Main oyunum valorant ama diğer oyunlarda da vakit geçirmeyi seviyorum monitör olarak 240 hz 1 ms de 2 k verdiği için buna takıldım ama o konuda da fikirlerinizi bekliyorum .)

Ekler

• Ekran Görüntüsü (3426).png
    Ekran Görüntüsü (3426).png
    137.3 KB · Hit: 38

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
739
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
Anakartin sitesinden o ramle uyumlu mu diye bakmayı unutma, harici olarak eğer FPS oyunları oynayacaksın bence 4080 al. 4090 2k'da işlemciye fazla yüklenir gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Batuhan Tunçay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakartin sitesinden o ramle uyumlu mu diye bakmayı unutma, harici olarak eğer FPS oyunları oynayacaksın bence 4080 al. 4090 2k'da işlemciye fazla yüklenir gibi.
daha iyi mi performans verir , aslında ekranı 360Hz almayı da düşünüyorum acaba farklı marka olarak ana ekranı 1 tane 360 diğer yan ekranı 240 yapsam bir sıkıntı yaşar mıyım yada ana ekran 360 yanlara 2 tane 240 veya 144 . şu anda çoklu ekran kullanıyorum ama aynı marka model 144Hz olduğu için bir sorun yaşamadım Hz leri farklı çözünürlükleri aynı yapsam bir sorun olur mu.

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
739
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
daha iyi mi performans verir , aslında ekranı 360Hz almayı da düşünüyorum acaba farklı marka olarak ana ekranı 1 tane 360 diğer yan ekranı 240 yapsam bir sıkıntı yaşar mıyım yada ana ekran 360 yanlara 2 tane 240 veya 144 . şu anda çoklu ekran kullanıyorum ama aynı marka model 144Hz olduğu için bir sorun yaşamadım Hz leri farklı çözünürlükleri aynı yapsam bir sorun olur mu.
1 tane 360hz tn veya oled + 2k 144 veya 240 IPS yap. Filmlerde ve hikaye oyunlarında iyi olur.

Top Bottom