Neler Yeni

Sistem parça önerileri

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem
Arkadaşlar merhaba,
Oğlum için bilgisayar toplayacağım. Parçaları yurtdışından getireceğim.
Uzun zaman oldu eskisi kadar yeni çıkan ürünleri takip edemediğim için sizlerden yardım almak istiyorum.
Toplamayı düşündüğüm sistem aşağıdaki gibi. Özellikle tavsiye istediğim parçaların yanına yazdım öneri bekleniyor diye. Şimdiden teşekkürler yardımınız için.

İşlemci: Intel Core i7-12700KF Desktop Processor 12 (8P+4E) Cores up to 5.0 GHz Unlocked
Anakart: ASUS ROG Strix Z690-E Gaming WiFi 6E LGA 1700 (Intel 12th Gen)ATX gaming motherboard
Ekran kartı: ASUS TUF Gaming NVIDIA GeForce RTX™ 4070 Ti Gaming Graphics Card (PCIe 4.0, 12GB GDDR6X, HDMI 2.1a, DisplayPort 1.4a)
Ram: CORSAIR VENGEANCE RGB DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6400MHz CL32 Intel XMP iCUE Compatible
SSD: SAMSUNG 980 PRO SSD 1TB PCIe 4.0 NVMe Gen 4 Gaming M.2 Internal
PSU (Power supply): Öneri bekleniyor (sisteme uygun power ne kadar olur bilemedim)
İşlemci soğutucu: Öneri bekleniyor (Sıvı soğutucu alacağım ama kasa belli olmadan bunu bilemiyoruz sanırım. Mid tower mı ATX mi gerekli tam çözemedim. NZXT Kraken Z53 RGB güzel görünüyor aslında. Kalitesi nasıl bilemiyorum.
Kasa: Öneri bekleniyor. Bir tarafı temperli cam olanlarda olacak. Bu nasıl sizce yeterli mi? ASUS TUF GT301 Adreslenebilir RGB Fanlı Temperli Cam USB 3.1 ATX

Top Bottom