Neler Yeni

Sistem Tavsiye Topluluğu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
Açıkça söyleyeceğim , alınmayın. Sistemler çok kötü. Şahsen böyle bir kulübün bu foruma yarardan çok zararı olur diye düşünüyorum.

Lergoooon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Hüseyin Akbal
Sistemler de bir yerden tutarsızlık var diyebiliriz.

Nisannn

80+
knk internettteki milyar tane test inceleme vs vs her şey yalan techpowerup ya da guru3d filan farketmez hepsi yalan dolan sadece fryzen haklı değil mi?
Senin testlerin yalan değil ama ESKİ TARİHLİ. Bunu anlatamıyorum, sürücü ve oyun güncellemeleriyle durum değişebiliyor.

106410

80+ Silver

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,718
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Senin testlerin yalan değil ama ESKİ TARİHLİ. Bunu anlatamıyorum, sürücü ve oyun güncellemeleriyle durum değişebiliyor.
evet tüm değişiklikler burada yazıyor sadece AMD değil NVIDIA da güncelleme çıkarıyor önceki gamerady sürücülerinin birinde 2070 super, forzada %23 perofmrans artışı yaşamıştı

Lergoooon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Hüseyin Akbal
Testi açıp okudun mu? Oyunların hepsinde 5500XT önde.
Gücü ve özellikleri sabit bir karta ne yapıp performansı artırabiliriz. Bu Google'a RTX 2080 Tİ indir yazmak gibi bir şey.

Nisannn

80+
Açıkça söyleyeceğim , alınmayın. Sistemler çok kötü. Şahsen böyle bir kulübün bu foruma yarardan çok zararı olur diye düşünüyorum.
Yarım saat bekleyin, sistemleri alternatif hazır sistemlerle karşılaştıracağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gücü ve özellikleri sabit bir karta ne yapıp performansı artırabiliriz. Bu Google'a RTX 2080 Tİ indir yazmak gibi bir şey.
Kartlar ilk çıktıklarında tam optimize olmuyorlar. Genellikle AMD kartların sonradan performansları optimize edildikçe artıyor. HD serilerinden beri görüyoruz bu durumu.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
Yarım saat bekleyin, sistemleri alternatif hazır sistemlerle karşılaştıracağım.
Neye göre ? Hangi sistemlere göre ? Hangi fiyata göre ? Hangi ortama göre ( hava akışı veya ortam sıcaklığı açısından ) ? Fikir güzel ama ortaya çıkan sonuç , kötü. Olgusal olarak neyi kanıtlayabilirsin ? Nitelik olarak her şey ortada zaten. İndirgeme yapmaya gerek yok. Ben burda yazdığın her şeye materyalist olarak bakacağım haberin olsun ki olması gerek bu.

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,718
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Kartlar ilk çıktıklarında tam optimize olmuyorlar. Genellikle AMD kartların sonradan performansları optimize edildikçe artıyor. HD serilerinden beri görüyoruz bu durumu.
tabi bu nvıdıa için de geçerli bir ara bir haberde gameready sürücülerinden sorna artan perofmrnas artışı ile alakalı nvıdıanın bir grafiği vardı ama bulamadım şimdi ve 1650s uper zaten yazılım vb güç tüketimi OC potnasiyeli gibi her konuda zaten daha iyi zaten.
EDİT: bu arada old bıos vs new bıos testi var mı hem AMD hem de nvıdıa için en en son yukarıda attığım driverler ile? tabi driver sorunlarını ya da diğer sorunları filan hiç saymadan sadece FPS'e bakarak ve OC ile test edilse daha iyi 5500 XT modelinde 180W civarı güç tüketiyor sanırım yükte.

Nisannn

80+
Bakın arkadaşlar 6250TL bütçedeki sistemleri karşılaştırdım. Eğer daha iyi bir fikir varsa, paylaşın, tartışalım.
6250TLSİSTEM1.png

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom