Neler Yeni

Sistem toplama hakkında bilgi almak istiyorum.

Samett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Samet
Arkadaşlar öncelikle selamlar. Bilgisayar toplamak istiyorum fakat bir an da hazır sistem mi alsam yoksa ayrı ayrı mı alsam ?
Yani örnek olarak 1. Ay anakart ve ram aldım , 2. Ay ekran kartı işlemci gibi. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler , iyi akşamlar.

Kerem Işık

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İlk baş bir alcağınız parçaları kararlaştırın sonra hazır mı parça mı diye sorun mesala bir sistem vardır toplayarak daha ucuza gelir ama hazır alınca daha pahalı bazı sistem vardır hazır daha ucuzdur toplayınca daha pahalı yani ilk baş kararlaştırın bir parçaları

Samett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk baş bir alcağınız parçaları kararlaştırın sonra hazır mı parça mı diye sorun mesala bir sistem vardır toplayarak daha ucuza gelir ama hazır alınca daha pahalı bazı sistem vardır hazır daha ucuzdur toplayınca daha pahalı yani ilk baş kararlaştırın bir parçaları
işte sıkıntı o parçaları kararlaştıramıyorum. kendim hazırlıyorum 5000 i geçiyor ama sağlam oluyor hazırlara bakıyorum onlarda dandik oluyor. max 5000 tl lik almak istiyorum bu arada

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ahmet Karaduman
işte sıkıntı o parçaları kararlaştıramıyorum. kendim hazırlıyorum 5000 i geçiyor ama sağlam oluyor hazırlara bakıyorum onlarda dandik oluyor. max 5000 TL lik almak istiyorum bu arada
kanka sana donanım arşivi youtube lazım ordan 4600tl sistemler filan var oraya bir bak derim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,767
Üyeler
156,668
Son üye
Anglachel
Top Bottom