Neler Yeni

Sistem topluyorum iyi mi degisiklik lazim mi

YigitK

80+
Hadi hayırlısı olsun şimdiden güzel günlerde kullan bak aynı kasa ve aynı ekran kartı var kurduğum bir sistemdi bu da
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet fark ekran
Hocam çok güzel duruyor benimkide böyle duracak inşallah😀

Hadi hayırlısı olsun şimdiden güzel günlerde kullan bak aynı kasa ve aynı ekran kartı var kurduğum bir sistemdi bu da

Evet fark ekran
Tmm sağ olun snrm sorcak bisey kalmadı her şey tamam tekrar çok sagolun

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
tabii ki olur inşallah bu bitmemiş haliydi sıvı soğutma pompası takılı değildi bir parçası eksik gelmişti onu bekledik

Tmm sağ olun snrm sorcak bisey kalmadı her şey tamam tekrar çok sagolun
Ne zaman istersen sorabilirsin memnuniyetle yardımcı olurum

YigitK

80+
tabii ki olur inşallah bu bitmemiş haliydi sıvı soğutma pompası takılı değildi bir parçası eksik gelmişti onu bekledik

Ne zaman istersen sorabilirsin memnuniyetle yardımcı olurum
O zaman bir şey daha sorayım şey simdi attığınız görselde seyi fark ettim kasa fanı lianli sizce lianli fan mi almalıyım yoksa phanteks mi(ikisinde en üst model fanlarini dusunursek)

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
O zaman bir şey daha sorayım şey simdi attığınız görselde seyi fark ettim kasa fanı lianli sizce lianli fan mi almalıyım yoksa phanteks mi(ikisinde en üst model fanlarini dusunursek)
Ben lian li seviyorum öneririm kablo karmaşası da yok manyetikli birbirine geçiyor tek kablo ile bağlantı oluyor ve kalitesi mükemmel

YigitK

80+
@Kürşat Kütükçü hocam lian li fanda bu ikisinin tek farkı biri 140 diğeri 120 olması mı

Şu yüzden soruyorum 140mm de sl yazıyor 120mm olanda sl v2 yazıyor o yüzden aklıma takildi

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
@Kürşat Kütükçü hocam lian li fanda bu ikisinin tek farkı biri 140 diğeri 120 olması mı

Şu yüzden soruyorum 140mm de sl yazıyor 120mm olanda sl v2 yazıyor o yüzden aklıma takildi
Evet 140 ve 120 ama kit şeklinde atıyorum biz 3 lu kit 1 paket aldık kalanı tek aldık yada sen 3 kit al 9 adet yapar ne kadar fan koyacağina bağlı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,056
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom