Neler Yeni

Çözüldü✓ sistem yükseltme öneri

Necromancerr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,668
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bu millette 1tb m2 hastalığımı var!
128gb m2 5800x çak gitsin ne kafa yoruyon... 16 ram 500ssd var zaten...
Mesaj otomatik birleştirildi:

5800x uyumlu mu? Bilmiyorum da
1500~2000 arası 1 tb m2 ye vereceğine al 128gb m2 anakart destekli işlemci al bu ayarda bişey ryzen 3 ve üzeri tamamdır
5800x zorlar o anakartı 5600 en ideali 5600x e bile gerek yok zaten 5600 ün overclocklu versiyonu diyebilirim birde daha fazla overclock yapılmaya müsait silikon kalitesi gereğiyle ki ssd maalesef her zaman lazım oluyor elimde var 240 gb ssd ama yetmiyor ki normal bi kullanıcıyım 2 tane oyunum var sadece bi valorant bi lol birde fotoğraflarım var yaklaşık 30 gb boş alanım var ki oda kaldırdığım oyunlarımla oldu
ekran kartınıda değiştirebilirse eğer arkasına bakmadan gene kullanır

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
bilal demir
5800x zorlar o anakartı 5600 en ideali ki ssd maalesef her zaman lazım oluyor elimde var 240 gb ssd ama yetmiyor ki normal bi kullanıcıyım 2 tane oyunum var sadece bi valorant bi lol birde fotoğraflarım var yaklaşık 30 gb boş alanım var ki oda kaldırdığım oyunlarımla oldu
ekran kartınıda değiştirebilirse eğer arkasına bakmadan gene kullanır
Haklısın! Ben bu "1tb nvme takıcam" zaten gibisine sözlere anlam veremiyorum...
Valorant oynamak istiyor!
Windows 11 kurmadım kaç gb bilmiyorum
Valorant kurmadım kaç gb bilmiyorum
Bildiğim şu var!
Hiç bir hdd bölünmeyle yüksek performans elde edilmez hatta kayıplara neden olur
1tb nvme hdd alırken
Tekrar yazma ve tekrar okuma testlerine bakın... Geriden yazma ve okumada olabilir...
Eğer normal ssd yi geçiyorsa
Eyvallah değilse bölmek için ssd almayın.....

Necromancerr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,668
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Haklısın! Ben bu "1tb nvme takıcam" zaten gibisine sözlere anlam veremiyorum...
Valorant oynamak istiyor!
Windows 11 kurmadım kaç gb bilmiyorum
Valorant kurmadım kaç gb bilmiyorum
Bildiğim şu var!
Hiç bir hdd bölünmeyle yüksek performans elde edilmez hatta kayıplara neden olur
1tb nvme hdd alırken
Tekrar yazma ve tekrar okuma testlerine bakın... Geriden yazma ve okumada olabilir...
Eğer normal ssd yi geçiyorsa
Eyvallah değilse bölmek için ssd almayın.....
Valorant Yaklaşık 70 gb kaplıyor bütün herşeyi ile beraber Windows 11 de keza çok fazla kaplıyor ancak onun tam olarak ne kadar kapladığına dikkat etmedim işlemci konusunda da gerekli açıklamayı yaptığımı düşünüyorum belirtmek istediğiniz varsa yazabilirsiniz İyi geceler.

Top Bottom