Neler Yeni

Sisteme nasıl bir soğutma eklemeliyim ?

Emre Baş

80+ Gold
oc yapmayacaksan o işlemcinin stok soğutucu gayet iyi ve yeterli

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Oğuzhan Yüksel
içinden çikan wraith prisim dimi stock şlemci sogutucusu bende 2700x kullanıyorumda ondan sordum

Sovereignty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer
Paran varsa sıvı soğutucu ekleyebilirsin genelde pahalıdırlar ama soğutma konusunda zirvededirler.
Yada kule tipli 2 veya daha fazla fanı olan bakır boruları fazla olan bir soğutucu tercih edebilirsin.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Topladigin sisteme bakarsak fiyat sorun değil bunu alabilirsin oc da yapabilirsin rahatca

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Alperen Filiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Topladigin sisteme bakarsak fiyat sorun değil bunu alabilirsin oc da yapabilirsin rahatca
Bir çok kişi sistemin kendi içindekine yeterli dediği bir şey için o kadar para vermek biraz sert olabilir.Daha uygun fiyatlı bir şey olsaydı düşünebilirdim.Ama sanırım sorun görmediğim sürece yoluma soğutma almadan devam edeceğim

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Sanırım seninle başka bir postta karşılaştık :D. Overclock yapmayacaksın büyük bir ihtimalle, o yüzden kutudan çıkan Wraith Prism size yetecektir. Güle güle kullanın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Alperen Filiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sanırım seninle başka bir postta karşılaştık :D. Overclock yapmayacaksın büyük bir ihtimalle, o yüzden kutudan çıkan Wraith Prism size yetecektir. Güle güle kullanın.
haha evet o posta cevap yazıyordum şuan. İnanın bu olaylardan hiç mi hiç anlamıyorum :) Her parça için ayrı konu açarak gittim ve siz değerli üyelerle en doğru kararı vermeye çalıştım.Biraz fazla kirlilik yaptım forumda sanırım ama böyle yapmasaydım muhtemelen aldığım parçalar birbiri ile uyumlu bile olmayacaktı :D

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Bir çok kişi sistemin kendi içindekine yeterli dediği bir şey için o kadar para vermek biraz sert olabilir.Daha uygun fiyatlı bir şey olsaydı düşünebilirdim.Ama sanırım sorun görmediğim sürece yoluma soğutma almadan devam edeceğim
Ben sizin topladiginiz sisteme göre birsey onerdim fakat oc yapmayacaksaniz kule tipi sogutucu kullanmanizi tavsiye ederim islemcinizin sicakligina baya etki ediyor stok sogutucu iyi olmuyor genelde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben sizin topladiginiz sisteme göre birsey onerdim fakat oc yapmayacaksaniz kule tipi sogutucu kullanmanizi tavsiye ederim islemcinizin sicakligina baya etki ediyor stok sogutucu iyi olmuyor genelde
Simdi gordum wraith sogutucu varmis ben normal kucuk olanlardan sanmistim o yeterli o zamab

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,606
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
haha evet o posta cevap yazıyordum şuan. İnanın bu olaylardan hiç mi hiç anlamıyorum :) Her parça için ayrı konu açarak gittim ve siz değerli üyelerle en doğru kararı vermeye çalıştım.Biraz fazla kirlilik yaptım forumda sanırım ama böyle yapmasaydım muhtemelen aldığım parçalar birbiri ile uyumlu bile olmayacaktı :D
Merak etmeyin size kimse "Kirlilik yapıyorsun!" demez. Eğer bir şeyi cidden almaya meraklıysanız o şey hakkında her detayı öğrenme hakkınız var, müşterisiniz sonuçta :).

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Alperen Filiz

Simdi gordum wraith sogutucu varmis ben normal kucuk olanlardan sanmistim o yeterli o zamab
Çok teşekkür ederim yardımınız için :)

Merak etmeyin size kimse "Kirlilik yapıyorsun!" demez. Eğer bir şeyi cidden almaya meraklıysanız o şey hakkında her detayı öğrenme hakkınız var, müşterisiniz sonuçta :).
Çok teşekkür ederim :)

Top Bottom