Neler Yeni

Çözüldü✓ Sistemi Hemen toplayacağım sizce nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Erkan Şahin
Arkadaşlar normalde sistemi hemen toplamıyacaktım fakat zamlar yağmur gibi geliyor zam gelmeden alayım dedim çok fazla bütçem.yok 15 17 k arası daha fazlasi çok zorlar kendim parcalarimi düşündüm 1- aşağıdaki sisteme uygun anakart mümkünse ( f/p ucuz ). 2 - Anakartlarda wifi varmı? (veya wifi adaptörü mü takmam lazım daha önce tecrübem var hepsi rezil aletler) 3- sistemin parçalarını teker teker toplayıp birleştireceğim İçinde Windows kurulu mu gelecek ? Ekran kartı: Rx6600 İşlemci: amd ryzen 5 5600. Ram: Kingston fury beast 8×2 M2 Ssd: Mld 1 Tb M300 NVMe. Kasa : ? +Psu Anakart: ? ARKADAŞLAR sistem tam olarak nasıl daha iyisi olabilir mi bu fiyata! Anakart ve Kasa+Psu ne almalıyım ben çok anlamam tavsiyelerinizi bekliyorum mümkünse hazır sistem almayacağım çok kazık

ANAKART VE PSU+KASA TAVSİYESİ VERİRMİSİNİZ ?​

Son düzenleme:

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
O bütçede Rx 6600 alınmaz hocam. 3060 Tİ sistem vardı en son.

Ergin_09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammed Aslan
Arkadaşlar normalde sistemi hemen toplamıyacaktım fakat zamlar yağmur gibi geliyor zam gelmeden alayım dedim çok fazla bütçem.yok 15 17 k arası daha fazlasi çok zorlar kendim parcalarimi düşündüm 1- aşağıdaki sisteme uygun anakart mümkünse ( f/p ucuz ). 2 - Anakartlarda wifi varmı? (veya wifi adaptörü mü takmam lazım daha önce tecrübem var hepsi rezil aletler) 3- sistemin parçalarını teker teker toplayıp birleştireceğim İçinde Windows kurulu mu gelecek ? Ekran kartı: Rx6600 İşlemci: amd ryzen 5 5600. Ram: Kingston fury beast 8×2 M2 Ssd: Mld 1 Tb M300 NVMe. Kasa : ? +Psu Anakart: ? ARKADAŞLAR sistem tam olarak nasıl daha iyisi olabilir mi bu fiyata! Anakart ve Kasa+Psu ne almalıyım ben çok anlamam tavsiyelerinizi bekliyorum mümkünse hazır sistem almayacağım çok kazık

hocam acil işin yoksa DA ya da PCH hazır sistem bekle, çok daha uyguna gelir.

abdurrahman!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Abdurrahman
O bütçede Rx 6600 alınmaz hocam. 3060 Tİ sistem vardı en son.
bitti onların stokları su an en az 22k 3060ti
Mesaj otomatik birleştirildi:

r5 5600 yapıp alabilirsiniz
ben bu kasayı sipariş ettim 8 gündür hazırlanıyor henüz kargoya bile verilmedi . Ekran kartından dolayı heycanlıyım hala

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bitti onların stokları su an en az 22k 3060ti

ben bu kasayı sipariş ettim 8 gündür hazırlanıyor henüz kargoya bile verilmedi . Ekran kartından dolayı heycanlıyım hala
Ram ve PSU seçin 17k oluyor.

arkadaşım bunu sipariş etti stoklarda son kalanları ucuza veriyolar diye 30 güne gelmedi bu yüzden gencergaming tercih etmedim aynı zamanda sadece oyun odaklı ekran kartı almak istediğim için amd tarafına yöneldim

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
arkadaşım bunu sipariş etti stoklarda son kalanları ucuza veriyolar diye 30 güne gelmedi bu yüzden gencergaming tercih etmedim aynı zamanda sadece oyun odaklı ekran kartı almak istediğim için amd tarafına yöneldim
Tamamda genede düz Rx 6600 alınmaz. Rx 6650 xt koparmaya çalışın.

Latino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Tufan
Hocam bu sistem alınır mı çok kararsız kaldım. Dün bir konu açtım bu ve başka bir sistemle karşılaştırdım. Yani bu 17 k ya PSU da dahil. (Gencergaming PSU dahil 3060 ti)
diğeri de iyi gibi ama PSU yok ve işlemci 5600 yapacağım. Aslında ikisi de 17k sayılır ama birinde psu var diğerinde yok. Link atayım sizce hangisi daha mantıklı.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ben 6700 tercih ettim 2k da iyi performans veriyor
6700 de güzel bir seçenek.

Hocam bu sistem alınır mı çok kararsız kaldım. Dün bir konu açtım bu ve başka bir sistemle karşılaştırdım. Yani bu 17 k ya PSU da dahil. (Gencergaming) diğeri de iyi gibi ama PSU yok ve işlemci 5600 yapacağım. Aslında ikisi de 17k sayılır ama birinde psu var diğerinde yok. Link atayım sizce hangisi daha mantıklı.
İşlemciyi 5600 yapılıp alınabilir aslında. @Kürşat Kütükçü @MuratTheFounderOfGariban

Top Bottom