Neler Yeni

Sistemi intenrete nasıl bağlarız

opaet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Eren kaya
Merhabalar sistemimi sipariş ettim ama anakarta wifi özeliği yok sanırım wifi özeliği olan anakartlar baya pahalı diye biliyorum bağlamak için de ya ethernet yada wifi adaptörü lazımış ama telefondan da bağlanılabiliyor diye biliyorum telefondan usb açsam internet bağlanılıyormu acaba evde wifi var 32 mbps modemin olduğu oda da kurucam sistemi çok yavaş çekermi intenret

Lisa Siuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Gürsoy YERKÖYLÜ
Ethernet kablosunun bir tarafını kasandaki anakarta diğer tarafını da modeme bağla bu kadar, zaten modemin olduğu odaya kurucam pcyi demişsin

futwin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
kadir eren
Ethernet kablon mu yok daha açıklayıcı yazmalısın.
kral ayrıntılı yazmasına gerek yok adam ben anladım adam ılk defa masaustu pc almıs bılmıyor

sımdı 2 tane yontem var
1 ethernet kablosu alıp baglayacaksın pcye ve modeme
2 adaptor alıcaksın usb olarak takıcaksın
Mesaj otomatik birleştirildi:

wi fi wierless adaptor arıyosan bundan al

250 300 tl bisi olmasi lazim

3.de geçici olarak telefonu wifiye bağlayıp usb ile bilgisayara bağlarsın internet paylaşımı yaparsın ama ping vs yüksek olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Barış Seyhan
kral ayrıntılı yazmasına gerek yok adam ben anladım adam ılk defa masaustu pc almıs bılmıyor

sımdı 2 tane yontem var
1 ethernet kablosu alıp baglayacaksın pcye ve modeme
2 adaptor alıcaksın usb olarak takıcaksın

wi fi wierless adaptor arıyosan bundan al

250 300 TL bisi olmasi lazim
3 telefondan evdeki kablosuz ağa bağlanıp telefonun kablosunu bilgisayarın usb girişine tak. Ayarlardan usb internet paylaşımını aç.

3.de geçici olarak telefonu wifiye bağlayıp usb ile bilgisayara bağlarsın internet paylaşımı yaparsın ama ping vs yüksek olur
Benden önce davranmışsın.

futwin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
kadir eren
3 telefondan evdeki kablosuz ağa bağlanıp telefonun kablosunu bilgisayarın usb girişine tak. Ayarlardan usb internet paylaşımını aç.

Benden önce davranmışsın.
evet, ama uzun vadeli olarak bakma her dakika telefonunun sarjini falan yer 300 TL'ye adaptor al kargodayken bu yontemi kullanirsin

evet, ama uzun vadeli olarak bakma her dakika telefonunun sarjini falan yer 300 TL'ye adaptor al kargodayken bu yontemi kullanirsin
gerci bilgisayara bagladigin icin sarj da eder bir yandan ama bilemedim uzun sureli boyle kullanan var midir :D

ama yine de telefonun bataryasini cope atmis oluyosun uzun sureli kullanimda

kablo fazlalığı ile uğraşamam dersen wifi cihazları var usb takıp çalışan

eren28tr

80+ Gold
İdarelikten USB ile bilgisayara bağla telefonu USB tethering açıp kullan internet oluyor bu şekilde yada ethernet kablosu ile pcye bağlayabilirsin eğer bağlayamıyorsan wifi adaptörü yada anakarta takılan wifi kartı alabilirsin online oyun oynuyorsan wifide ping çıkabilir onu söyleyeyim ethernet kablosu ile kullanmak daha sağlıklı online oyun için.

Top Bottom