Neler Yeni

Sistemi satsam ne kadar eder?

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
Burak Doğan
tamam beyler cevaplarınız için teşekkürler fiyat fikirleriniz bana doların düşük olduğu zamanı hatırlattı umarım bu fiyatlara görürüz böyle sistemler iyi forumlar :kedi:

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
913
İsim
Arda doğan
30-35 arası rahat gider de neden satıyorsun sistemin fiyat kalite sistem am5 mi geçiceksin?

AshenOne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Furkan
Bu fiyat verenler nerede yaşıyor çok merak ediyorum. Sana göre o fiyat etmez diye veya sen olsan vermezsin diye o malın ederi değişmiyor bunu artık bi anlayın.

Bu sistemin ederi 30k civarı, az üstü az altı olabilir. Bu sistemin şöyle bir dezavantajlı olduğu durum var, DDR4 olduğu için satma konusunda sıkıntı çıkarabilir. O da şu yüzden, 30-35k bandında çok fazla giriş seviye DDR5 sistemler var, bu alıcının kafasını çok karıştırır haklı olarak. Evet bunun üzerindeki parçalar onun üzerinde olanlardan muhtemelen çok çok daha kalitelidir fakat alan insanların %90 ı buna dikkat etmiyor. İşlemciye bir de ekran kartına bakıyor arasındaki fiyat farkına bakıyor, alıp geçiyor.

Bunun dışında gayet güzel sistem, her türlü satılır ama vakit alabilir, parça parça satmak daha kısa sürebilir.

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
Burak Doğan
Bu fiyat verenler nerede yaşıyor çok merak ediyorum. Sana göre o fiyat etmez diye veya sen olsan vermezsin diye o malın ederi değişmiyor bunu artık bi anlayın.

Bu sistemin ederi 30k civarı, az üstü az altı olabilir. Bu sistemin şöyle bir dezavantajlı olduğu durum var, DDR4 olduğu için satma konusunda sıkıntı çıkarabilir. O da şu yüzden, 30-35k bandında çok fazla giriş seviye DDR5 sistemler var, bu alıcının kafasını çok karıştırır haklı olarak. Evet bunun üzerindeki parçalar onun üzerinde olanlardan muhtemelen çok çok daha kalitelidir fakat alan insanların %90 ı buna dikkat etmiyor. İşlemciye bir de ekran kartına bakıyor arasındaki fiyat farkına bakıyor, alıp geçiyor.

Bunun dışında gayet güzel sistem, her türlü satılır ama vakit alabilir, parça parça satmak daha kısa sürebilir.
23k diyen arkadaş çıktı bu fiyata bu sistem bulunmaz açık olun az hocam fiyat verenler ölücü tayfa

Ellsy

80+ Bronze

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
Burak Doğan

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
924
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
23k diyen arkadaş çıktı bu fiyata bu sistem bulunmaz açık olun az hocam fiyat verenler ölücü tayfa
Ben şahsen Intel işlemci asla tercih etmeyecegimden kendimin vereceği fiyatı söyledim parçalar kaliteli ama sonuçta 2. El her ne kadar 3 hastalıkta olsa sen 3 hafta alariksiz minming yapmışta olabilirsin hiç belli olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Minimum 26 o sistem.
Tm

Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Hasan hğseyşn
Uygunsuz davranış
Ben şahsen Intel işlemci asla tercih etmeyecegimden kendimin vereceği fiyatı söyledim parçalar kaliteli ama sonuçta 2. El her ne kadar 3 hastalıkta olsa sen 3 hafta alariksiz minming yapmışta olabilirsin hiç belli olmaz
Kendi kafana göre fiyat biçemezsin burada boş konuşma.

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
Burak Doğan

Tm
kardeşim sen bu kafa yapısında hiç ticaret yapamazsın :d

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
759
İsim
Semih Aydın
Neredeyse emsal özelliklere sahip bir sistemim var.
Tek farkla o da benim ram miktarım 64 GB.

Ben bilgisayarımı satmak istesem şahsen 28k altına satmam.
Neden?
Bakımını kendim yapıyorum, kasa içinde toz tutmuyorum, gereksiz zorlamıyorum ve FPS oyuncusuyum.
Kısacası: Bilgisayar capcanlı.

Bana tutup da kampanya yapılan bir sistemin linki atanda 30 IQ bile yoktur.
adı üstünde Kampanya yapıyorlar bunlar da sanıyor ki intel işlemci nvida kart 23k alırız 2.el
Aynen kanka alıyorsun şu an bak sistemin geldi 400 fps alıyorsun :kekw: :kekw:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,411
Üyeler
157,951
Son üye
Abdul26
Top Bottom