Neler Yeni

Sistemim hazır son öneriniz var mı

tlablghn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Bilgehan
Bütçe
10
Herkese selamlar forumdan arkadaşlarla konuşmalarımın sonunda sistemimi hazırladım bi eksiği var mıdır? Ya da önerebileceğiniz tavsiye verebileceğiniz parça vs.. şimdiden teşekkür ediyorum herkese sistemi bu akşam indirimlerle birlikte almayı düşünüyorum tabii seçtiğim ürünlerde indirim olursa,kasa konusunda kararsızım beyaz almak gibi bi niyetim var ama kirlenir vs diye pek sıcak bakmıyorum açıkcası ama kasa konusunda tavsiyeleriniz varsa alırım.
1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
xd2.png

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,053
İsim
Ömer
Güzel alınır kasayıda. Beyaz al hocam

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
SSD bakmak istersen bugün forumda paylaşıldı beğenirsen bunu da seçebilirsin kankam köklü bir markaya ait olduğunu söyleyen bir arkadaş vardı. İsteğine göre Kingston da zaten alabileceğin en iyi modellerden.

Parçaların hepsi güzel beyaz toplamasaydın Thermalright Peerless Assasin önerecektim.

tlablghn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Bilgehan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
SSD bakmak istersen bugün forumda paylaşıldı beğenirsen bunu da seçebilirsin kankam köklü bir markaya ait olduğunu söyleyen bir arkadaş vardı. İsteğine göre Kingston da zaten alabileceğin en iyi modellerden.

Parçaların hepsi güzel beyaz toplamasaydın Thermalright Peerless Assasin önerecektim.
çok teşekkür ederim araştırayım biraz ne kadar düşük fiyat o kadar iyi benim için daha monitör de alacağım çünkü

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,053
İsim
Ömer

iexplore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
emre
7500f kullanıyorum işlemci soğutucusu olarakta scythe fuma 2 rev b kullanıyorum ama istediğim performansı alamadım, 7500f için o işlemci soğutucu yeterli gelmeyebilir.

tlablghn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Bilgehan
bu ramlerin CL değeri kaç?
bilmiyorum nerde yazıyor ürün linki bu;

7500f kullanıyorum işlemci soğutucusu olarakta scythe fuma 2 rev b kullanıyorum ama istediğim performansı alamadım, 7500f için o işlemci soğutucu yeterli gelmeyebilir.
önerdiğiniz bi soğutucu var mı kule tipi
sararma ısıya bağlı olur hocam . Toz filtreli kasalar oluyor bi araştırabilirsin.
https://www.vatanbilgisayar.com/asu...ion-1x120mm-fanli-usb-3-2-micro-atx-kasa.html 2887tlye düşmüş bu tarz kasalardan mı bahsediyorsunuz hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

sararma ısıya bağlı olur hocam . Toz filtreli kasalar oluyor bi araştırabilirsin.

böyle yazmışlar sanırım karşılıyor gereksinimleri​

ÇIKARILABİLİR TOZ FİLTRESİ

TOZA KARŞI YENİ BİR KOZ

AP201’in alt kısmında bulunan 120 mm’lik iki fan yuvası, hava akışını daha da artırmak veya kolayca temizleyebilmeniz için çıkarılabilen toz filtrelerine sahip.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Deniz Er
bilmiyorum nerde yazıyor ürün linki bu;

önerdiğiniz bi soğutucu var mı kule tipi

https://www.vatanbilgisayar.com/asu...ion-1x120mm-fanli-usb-3-2-micro-atx-kasa.html 2887tlye düşmüş bu tarz kasalardan mı bahsediyorsunuz hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

böyle yazmışlar sanırım karşılıyor gereksinimleri​

ÇIKARILABİLİR TOZ FİLTRESİ

TOZA KARŞI YENİ BİR KOZ

AP201’in alt kısmında bulunan 120 mm’lik iki fan yuvası, hava akışını daha da artırmak veya kolayca temizleyebilmeniz için çıkarılabilen toz filtrelerine sahip.
evet hocam bu tarz filtreli kasalar sistem bileşenleri tozdan güzel koruyor ayrıca asus ve msi kasalarının ne kadar kaliteli olduğunu biliyoruz. İşlemci ve anakart a uygun psu alırsan bu kasayla birlikte güzel olur. İyice araştırmanı öneririm. Hangisi kafana yatarsa onu al hocam.

tlablghn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Bilgehan
evet hocam bu tarz filtreli kasalar sistem bileşenleri tozdan güzel koruyor ayrıca asus ve msi kasalarının ne kadar kaliteli olduğunu biliyoruz. İşlemci ve anakart a uygun psu alırsan bu kasayla birlikte güzel olur. İyice araştırmanı öneririm. Hangisi kafana yatarsa onu al hocam.
https://www.akakce.com/power-supply/en-ucuz-fsp-hyper-80-pro-h3-700-700-w-fiyati,1193080523.html hocam elimde bu psudan var sanırım 650w yeter diye düşünüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,976
Üyeler
143,063
Son üye
heavenlyy
Top Bottom