Neler Yeni

Sistemim ne kadar eder?

GTX 1050 Tİ

80+ Bronze
İşlemci:
Anakart:
Ram:
Ssd:
Ekran kartı:
Sıvı soğutma:
Kasa psu(650w bronze):
1. Monitör:
2. Monitör(pivot):
Mouse(hafif deformeli):
Klavye:
Kulaklık(hafif deformeli):
Kulaklık standı:
Usb çoğaltıcı:
Birde rampage'in xl mouse padi.
Hepsi ne kadar eder? Hepsinin kutusu var ramlerin ve sıvı soğutmanın garantisi devam ediyor. Benim aklımda 24k var sizce? İstanbul avrupa yakası almayı düşünen varsa yardımcı olurum.

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Aynı ürünlerin sıfır fiyatları ile karşılaştırıp, garantisi biten ürünlerde sıfır fiyatın maksimum %60'ını almak gerekir. Bu da satıcı açısından zarar demek bana göre.

GTX 1050 Tİ

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı ürünlerin sıfır fiyatları ile karşılaştırıp, garantisi biten ürünlerde sıfır fiyatın maksimum %60'ını almak gerekir. Bu da satıcı açısından zarar demek bana göre.

Ddr5 bir sisteme geçiş yapmak istiyorum o yüzden elden çıkarıcam yoksa tertemiz sistem. Sizce ne kadar eder hepsi?

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Ddr5 bir sisteme geçiş yapmak istiyorum o yüzden elden çıkarıcam yoksa tertemiz sistem. Sizce ne kadar eder hepsi?
Ürünlerin çoğunun sıfır fiyatını göremiyorum internette. Bu yüzden alıcı olarak düşünürsem fiyat çıkarmak zor olur benim için. Ama pazarlığı ile beraber 20.000 - 22.000 arası bir fiyata gidebileceğini düşünüyorum. Fakat burada şöyle bir dezavantaj söz konusu. 18-25 arası (sadece kasa) ddr5 hazır sistemler satılıyor. İnsanlar ddr4 sisteme full ekipman olsa bile sıcak bakmayabilir.

Forum kullanmayı bilmeyen letgodan bilgisayar arayan birine ya da izoly pubg setuplarına para vermeyi göze almış birine satabilirsin diye düşünüyorum.

Top Bottom