Neler Yeni

Sistemim ne kadar eder?

Yiğit2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Yiğit

HzMensi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Oğuzhan
Benim zevkimle alakası yok alıcı senden aldığın fiyata mı alsın istiyorsun yok öyle bi dünya
Ben sana sıfır fiyatlarının takabül ettiği sayıları söylüyorum senin direkt yarısından düşük bi fiyat söylemen komik geldi açıkçası
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sisteme 24k demek akıl işi değil :)

Minimum 30-35 e alıcı bulursun
Bende öyle düşünüyorum ddr4 için her şey en maks sistemde

Yiğit2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Yiğit
Ben sana sıfır fiyatlarının takabül ettiği sayıları söylüyorum senin direkt yarısından düşük bi fiyat söylemen komik geldi açıkçası
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende öyle düşünüyorum ddr4 için her şey en maks sistemde
sen 40k ya ilana koy 37 ye falanda bırakırsın

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
yağız ahmet özdemir

sabanozsu

80+
Eyvallah teşekkür ederim düşünülen en mantıklı fiyatlarında o olacağını düşünüyorum açıkçası
Usta ben bu şiştemi 55 ten veriyorum DDR 5 benimki fakat referans alabilirsin https://www.sahibinden.com/ilan/iki...5-rx-7800-xt-tekliflere-acik-1164269197/detay

Böyle konularda konu sahibi istediği fiyat yazılmayınca niye üyelere ters çıkıyor ki? Yani fiyatı biliyorsan neden sordun demezler mi?

HzMensi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Oğuzhan
Böyle konularda konu sahibi istediği fiyat yazılmayınca niye üyelere ters çıkıyor ki? Yani fiyatı biliyorsan neden sordun demezler mi?
Hocam üyelere ters çıkmalık bir şey yok verdiği rakam gerçeği yansıtan bir rakam değil ben genel bi fikir alıyorum sen bi araba alıp arabanın değeri 300bin TL daha ucuz olursa sorgulamazmısın niye diye

Top Bottom