Neler Yeni

Sistemim windows 8.1 kursam olur mu?

MR Felix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammed Resit
Selamünaleyküm arkadaşlar ben yıllardır hatta bu bilgisayar alındığından beri windows 7 32 bit kullanıyorum destek kalktı diye mi bilmiyorum ama bir şey indirince sistemim yetsede hatalar veriyor ve çözemiyorum bende windows 8.1 32 bit veya 64 sürümüne geçmeyi düşünüyorum ama simtemim kaldırır mı bilmiyorum eğer geçme derseniz windows 7 64 bite geçebilir miyim sistemimi dosya olarak ekledim bakabilirisiniz.Sistemden anlamadığım için bigisayar özellikler kısmından sadece bunları bulabildim başka pek bilgim yok.

Ekler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    1.8 KB · Hit: 30
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    1.2 KB · Hit: 29

scorpionn38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
ferhat küçük
hocam ya 7 ya 10 kullan hiç bulaşma 8.1 e.

MR Felix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammed Resit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ya 7 ya 10 kullan hiç bulaşma 8.1 e.
hocam niye ya windows 10 çok ram yiyor diyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selamünaleyküm arkadaşlar ben yıllardır hatta bu bilgisayar alındığından beri windows 7 32 bit kullanıyorum destek kalktı diye mi bilmiyorum ama bir şey indirince sistemim yetsede hatalar veriyor ve çözemiyorum bende windows 8.1 32 bit veya 64 sürümüne geçmeyi düşünüyorum ama simtemim kaldırır mı bilmiyorum eğer geçme derseniz windows 7 64 bite geçebilir miyim sistemimi dosya olarak ekledim bakabilirisiniz.Sistemden anlamadığım için bigisayar özellikler kısmından sadece bunları bulabildim başka pek bilgim yok.
bir tane konuda Windows 8.1 Embedded Industry Pro 64-bit indirmesi sorun olmaz denilmiş sistemimiz nerdeyse aynı hatta benimki ram anlamında biraz daha iyi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,148
Üyeler
150,036
Son üye
leonamaz
Top Bottom