Neler Yeni

Sistemimde Frisby PSU Var Ne Yapmalıyım ?

Adolf Hitler

80+ Bronze
Arkadaşlar yeni bir sistem aldım, montaj aşamasında (imzamda yazıyor) içinde frisby psu var, bilgisayarım yanıcak'mıdır sizce ?
Ne yapmalıyım ?

Son düzenleme:

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Yeni bir PSU alacaksın. Bu kadar basit
firsby ile ilgili bir konu aç onu babana göster.

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Arkadaşlar yeni bir sistem aldım, montaj aşamasında (imzamda yazıyor) içinde frisby PSU var, biliyorum pek tutulmuyor ama sizce ne yapmalıyım yeni PSU al diceksiniz, zaten sistem için ailemi zor ikna ettim babama değiştirelibisayarımı yakar deyince: öyle kötü olsa vatan neden satsın, herkesin dediğine inanma falan diyor sizce ne yapmalıyım bilgisayarım yancak mı, patlicakmı?yadım edin..
Numpadden şunu gir:

7355608

Psunun sistemi yakma ihtimali var vatanın neden sattığı çok basit :

PARA

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,804
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Babanı da biz ikna edemeyiz ama kanka. Ya sistemi iade edeceksin çok geç olmadan yada Frisby PSU'yu satıp yeni bir PSU alacaksın. Gerçi satılmasına da karşıyım bu tarz ürünlerin ama imha ederseniz çok zarara girersiniz.

Lergoooon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Hüseyin Akbal
Arkadaşlar yeni bir sistem aldım, montaj aşamasında (imzamda yazıyor) içinde frisby PSU var, biliyorum pek tutulmuyor ama sizce ne yapmalıyım yeni PSU al diceksiniz, zaten sistem için ailemi zor ikna ettim babama değiştirelibisayarımı yakar deyince: öyle kötü olsa vatan neden satsın, herkesin dediğine inanma falan diyor sizce ne yapmalıyım bilgisayarım yancak mı, patlicakmı?yadım edin..
Bu kesin olarak bilinemez sorun yaşayanlar çoğunlukta ama her alan sorun yaşıyor diyemeyiz. Ama size yüzde yüz olmaz da diyemeyiz.

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Tüm parçaları psudan sök sonra psunun uçtan bir yerine yanmış peçeteden çıkan dumanımsı tozdan sür bunu azıcık dış kısmına bolca da iç kısmına yap sonra da babana de ki baba bak ben demiştim sonra gidip doğru düzgün bir psu al.

(Üstteki espriyi çoğu kişi anlamadı)

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Şu arkadaşa yardımcı olmak için bu konuda mesajı olan herkes frisby psum patladı konusu açsa bu kardeşimiz de babasına gösterse.

IT İS BİG BRAİN TİME
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu arkadaşa yardımcı olmak için bu konuda mesajı olan herkes frisby psum patladı konusu açsa bu kardeşimiz de babasına gösterse.

IT İS BİG BRAİN TİME
Şaka yapmıyorum bu arada istersen ankaşırsak yapabiliriz.

Adolf Hitler

80+ Bronze

Adolf Hitler

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,775
Üyeler
151,455
Son üye