Neler Yeni

Sistemimim Son Hali Görüşleriniz

Madran09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Madran
Arkadaşlar sistemimi tamamladım görüşleriniz nelerdir ? Isınma problemi yaşarmıyım yada herhangi başka bir sıkıntı şimdiden teşekkürler.

- Xfx 5600xt Thicc 3 ultra
- Ryzen 3600 stok fan sonrasında soğutucu alacağım
- 8 Gb 3000 mhz xpg ram
- Hyperx fury480 gb ssd
- B450m S2h
- Mb 511

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Ekran kartını Sapphire pulse yap bence.

Wojoexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Furkan Akdan
Instagram
furkanakdann
Bence güzel duruyor. 8 gb daha ram gerek en az ama muhtemelen biliyorsundur zaten.

Madran09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Madran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartını Sapphire pulse yap bence.
Hocam ekran kartı şuan elimde 1 ay önce gaming gecesinden aldım sıkıntılımıdır kart
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ekran kartı şuan elimde 1 ay önce gaming gecesinden aldım sıkıntılımıdır kart

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Sıkıntılı değil sadece sapphire daha iyi olurdu soğutma bakımından ucuza da aldıysanız sorun yok.

Looper

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,839
İsim
Ege
Arkadaşlar sistemimi tamamladım görüşleriniz nelerdir ? Isınma problemi yaşarmıyım yada herhangi başka bir sıkıntı şimdiden teşekkürler.

- Xfx 5600xt Thicc 3 ultra
- Ryzen 3600 stok fan sonrasında soğutucu alacağım
- 8 Gb 3000 mhz xpg RAM
- Hyperx fury480 gb SSD
- B450m S2h
- Mb 511
Ekran kartı Sapphire pulse kullanıyorum mb511 kasada ssd de aynı dostum Sapphire Pulse MB511'de oyunlarda 50 60 arası 60'ı geçmiyor 3dmark max 68 derece furmark max 62 derece gördüm ve bu sisteme xfx yakışmamış.
SSD sağlam 120gb modelini kullanıyorum.
8gb ram yetersiz geldi böyle bir sisteme.

Looper

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,839
İsim
Ege
Aldıysanız hayırlı olsun ama Sapphire Pulse'de 2100TL'ye düşmüştü.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun

Madran09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Madran
Ekran kartı Sapphire pulse kullanıyorum mb511 kasada SSD de aynı dostum Sapphire Pulse MB511'de oyunlarda 50 60 arası 60'ı geçmiyor 3dmark max 68 derece furmark max 62 derece gördüm ve bu sisteme xfx yakışmamış.
SSD sağlam 120gb modelini kullanıyorum.
8gb RAM yetersiz geldi böyle bir sisteme.
8 Gb ram ve işlemci soğutucusunu en kısa zamanda alacağım.
Bir kaç sorum var hocam kasadan memnunmusunuz fan sesleri çok geliyor mu ? Soğutması nasıldır ? Rgb renkler canlı gözüküyor mu ? Ne yazık ki ekran kartına yapabileceğim bir şey yok

Aldıysanız hayırlı olsun ama Sapphire Pulse'de 2100TL'ye düşmüştü.
Sanırsam o sonradan veya öncekinde düştü yapıcak bir şey aman aman bir şey kaybedermiyim ?

Looper

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,839
İsim
Ege
8 Gb RAM ve işlemci soğutucusunu en kısa zamanda alacağım.
Bir kaç sorum var hocam kasadan memnunmusunuz fan sesleri çok geliyor mu ? Soğutması nasıldır ? RGB renkler canlı gözüküyor mu ? Ne yazık ki ekran kartına yapabileceğim bir şey yok

Sanırsam o sonradan veya öncekinde düştü yapıcak bir şey aman aman bir şey kaybedermiyim ?
Dostum ısıdan başka bir şey kaybedeceğini sanmam kasa hamkında konuşayım çok serin bir kasa kapağı açınca ayağım üşüyor klima işlevi görüyor resmen :)
Ön tarafı biraz hızlı tozlanıyor ve kasa sesli çalışıyor ama müthiş bir kasa çektiğiniz eziyete değiyor aldığınız kart ısınabilirdi bazı kişiler sanırım manuel ayar yapmıştı ama o kasada sorun yaşamazsınız müthiş bir kasa.

Madran09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Madran
Dostum ısıdan başka bir şey kaybedeceğini sanmam kasa hamkında konuşayım çok serin bir kasa kapağı açınca ayağım üşüyor klima işlevi görüyor resmen :)
Ön tarafı biraz hızlı tozlanıyor ve kasa sesli çalışıyor ama müthiş bir kasa çektiğiniz eziyete değiyor aldığınız kart ısınabilirdi bazı kişiler sanırım manuel ayar yapmıştı ama o kasada sorun yaşamazsınız müthiş bir kasa.
Cevapladığın için teşekkür ederim

Top Bottom