Neler Yeni

Sıvı Soğutma Alacam Acil

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Ege
Bu işlemciye sıvı soğutmaya gerek yok kule tipi soğutucu alın paranıza yazık olmasın. Bu attıklarımdan biri ARGB biri değil. ARGB olanın linki bugda gaming.gen.tr sitesinden

grasdiyas

80+ Silver
Bu işlemciye sıvı soğutmaya gerek yok kule tipi soğutucu alın paranıza yazık olmasın. Bu attıklarımdan biri ARGB biri değil.
arkadaşın attığından al 60ı geçmez zaten 240mm sıvı soğutmada yanı poerformansı veriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf DERYAL
arkadaşın attığından al 60ı geçmez zaten 240mm sıvı soğutmada yanı poerformansı veriyor
sıvı soğutma ile bunun arasında fark yokmu yani ben onu demek istiyorum benim iilemci ısınıyor pc kapanıyor 85 derece kadar çıkıyor cs go da valo da

grasdiyas

80+ Silver
sıvı soğutma ile bunun arasında fark yokmu yani ben onu demek istiyorum benim iilemci ısınıyor pc kapanıyor 85 derece kadar çıkıyor cs go da valo da
daha avantajlı işlemcin için arıza verme olayı yok en fazla fan bozulur dedim gibi 60 dereceyi geçmez al geç bazı 240lık sıvı soğutmalardan daha performanslı

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
ahmet yılmaz
hocam bencede 240lık sıvı soğutma alıcağınıza tt nin kule tipini alın hem paranız cebinizde kalsın hemde kalite ürün birde en azindan mx-4 gibi bi termal macun kullanın

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf DERYAL
tmm
hocam bencede 240lık sıvı soğutma alıcağınıza tt nin kule tipini alın hem paranız cebinizde kalsın hemde kalite ürün birde en azindan mx-4 gibi bi termal macun kullanın
link atarmsınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

sıvı soğutma ile küle tıpi fan arasında ısı farkı olumru

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,973
Üyeler
152,581
Son üye