Neler Yeni

Sıvı soğutma bağlanan yerler doğru mu

erenhys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eren Yılmaz
İyi günler öncelikle sıvı soğutmanın bağlantı yerleri doğru mu ? Normalde pump diye bir bağlantıda olması gerekiyormuş ama benim anakartımda bağlantı slot eksikliği vardı o yüzden böyle bir bağlantı yapıldı.Herhangi performans kaybı yaşarmıyım? İyi günler dilerim.

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    2.1 MB · Hit: 20

Spect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Arda
İyi günler öncelikle sıvı soğutmanın bağlantı yerleri doğru mu ? Normalde pump diye bir bağlantıda olması gerekiyormuş ama benim anakartımda bağlantı slot eksikliği vardı o yüzden böyle bir bağlantı yapıldı.Herhangi performans kaybı yaşarmıyım? İyi günler dilerim.
yaşamazsınız hocam.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,392
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Bende de o giriş yoktu. Yaşamazsınız. Orta da olsa bir stres testi yapın dilerseniz işiniz garanti olsun.

erenhys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eren Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet şimdi baktım pump yokmuş herhalde pump cpu fana normal sıvı soğutucu fanları sys fanlara bağlı
Mesaj otomatik birleştirildi:

gigabayte control centerdan cpu fanlarını kontrol etmemde bir sıkıntı olur mu slotlar farklı olduğu için ?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,195
İsim
Kerem Çavuş
evet şimdi baktım pump yokmuş herhalde pump cpu fana normal sıvı soğutucu fanları sys fanlara bağlı
bir test et ben böyle yaptığımda sıvı soğutucu fanları çok devirli çalışmıştı , eğer sende de öyle olursa pompa fanını sys fana , sıvı soğutucu fanlarını cpu fana tak

erenhys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eren Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bir test et ben böyle yaptığımda sıvı soğutucu fanları çok devirli çalışmıştı , eğer sende de öyle olursa pompa fanını sys fana , sıvı soğutucu fanlarını cpu fana tak
yaptım bir problem göremedim

gigabayte control center olayı etkiler mi kontrol ederken bir problem yaşarmıyım bu slotlara göre ?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,195
İsim
Kerem Çavuş
yaptım bir problem göremedim

gigabayte control center olayı etkiler mi kontrol ederken bir problem yaşarmıyım bu slotlara göre ?
yok bir sıkıntı olmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,718
Üyeler
151,597
Son üye
metometo61
Top Bottom