Neler Yeni

Sıvı soğutma montaj yardım lütfen

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Bayram
Merhaba arkadaşlar Thermalright sıvı soğutma aldım amd için aparatı bu bunu takmak için siyah am4 gibi bir şey istiyor am4 aparatı am5 olmuyor bunun bi formülü var mı yardımcı olur musunuz rica etsem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Not:İşlemcinin orda ki koruma kiti bardı bilerek çıkardım aparat girmiyor diye denedim geri takıcam

Ekler

• IMG_4643.jpeg
    IMG_4643.jpeg
    1.1 MB · Hit: 36
  • IMG_4641.jpeg
    IMG_4641.jpeg
    1.3 MB · Hit: 34

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Murat Cemal
am4 ile am5'in ölçüleri birebir aynı, marka model verin montaj videosunu ya da rehberini bulalım. şakaya gelmez böyle şeyler ufak bir hatanın bedeli çook pahalı olabilir

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Bayram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
am4 ile am5'in ölçüleri birebir aynı, marka model verin montaj videosunu ya da rehberini bulalım. şakaya gelmez böyle şeyler ufak bir hatanın bedeli çook pahalı olabilir
Hiç bulamadım hocam siyah aparatta sol tarafta bi çıkıntı var onlar denk gelmiyor bu girmiyor ona ürün Thermalright Frozen horizon 360mm

Valla çok sıkıntı ya çözemedim bi türlü

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    1.3 MB · Hit: 9

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Murat Cemal

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Bayram

Ekler

• IMG_4646.jpeg
    IMG_4646.jpeg
    1.9 MB · Hit: 6

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Murat Cemal
Şöyle göstereyim aparatın altın da siyah bi çıkıntı var o aşağı da kalıyor anakartta gireceği delik ğst tarafta
altta metal alt braket olacak o nerede, o plastiğin delikleri alttaki braketi karşılamıyor mu?

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Bayram
altta metal alt braket olacak o nerede, o plastiğin delikleri alttaki braketi karşılamıyor mu?
Hocam güçlendirme kiti almıştım söküp eskisini taktım yok bu sefer plakaya temas ediyor ayak buraya oturmuyor

Ekler

• IMG_4647.jpeg
    IMG_4647.jpeg
    2.3 MB · Hit: 4

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Murat Cemal

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Murat Cemal
Evet eski anakarttan kalma yeni anakartta çıkmadı am5 için böyle bi ürün var mı?
muhtemelen ondandır, bilemiyorum. onunda bir garantisi yok belki oda oturmaz. teorik olarak am4 ile am5 arasında fark yok onun oraya net oturması lazımdı. aman diyeyim hassas olun iyi bir anakartınız var dikkat edin bir yere zarar vermeyin

muhtemelen bir hata yaptınız ya da mühendisler bunu tasarlarken düşünmedi. anakarttanda plastik çıkmadı diyorsunuz ama bu videoya göre deliklerin ölçüleri birebir aynı. bu bir standart ve tüm anakartlarda aynı. dikkatli olun ve rehavete kapılmayın

Son düzenleme:

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Bayram
muhtemelen ondandır, bilemiyorum. onunda bir garantisi yok belki oda oturmaz. teorik olarak am4 ile am5 arasında fark yok onun oraya net oturması lazımdı. aman diyeyim hassas olun iyi bir anakartınız var dikkat edin bir yere zarar vermeyin

muhtemelen bir hata yaptınız ya da mühendisler bunu tasarlarken düşünmedi. anakarttanda plastik çıkmadı diyorsunuz ama bu videoya göre deliklerin ölçüleri birebir aynı. bu bir standart ve tüm anakartlarda aynı. dikkatli olun ve rehavete kapılmayın
Hocam çok teşekkür ederim anakartın kutusunun altında bölme varmış parçayı ordan buldum

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    1.3 MB · Hit: 4

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Murat Cemal
Top Bottom