Neler Yeni

Yardım Sıvı Soğutma montajı

Ciphys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Cenker Aktaş
Gigabyte B450M S2H anakartım var ve Silverstone PF240 alacağım bu konuda biraz bilgisiz ve montaj konusunda biraz korkuyorum ilk defa sıvı soğutucu takacağım.
Herşeyi çözdüm am4 karta takmasında bir sorun yok. Termal macun hiç sürmedim nokta gibi sıkıp üstüne bakırı üstüne mi koyayım, spatulam yok nasıl bir termal macun methodu kullanayım veya nasıl bir sürme methodu kullanayım.
Radyatör takmada sorun yok.
Fakat radyatöre takılan fanların kablolarını nereye takıcam hiçbir bilgim yok ve bakır bloğundaki kabloyu anakarttaki CPU_FAN'a mı takıcam.
(konu için yardım eden herkese teşekkürler)

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Gigabyte B450M S2H anakartım var ve Silverstone PF240 alacağım bu konuda biraz bilgisiz ve montaj konusunda biraz korkuyorum ilk defa sıvı soğutucu takacağım.
Herşeyi çözdüm am4 karta takmasında bir sorun yok. Termal macun hiç sürmedim nokta gibi sıkıp üstüne bakırı üstüne mi koyayım, spatulam yok nasıl bir termal macun methodu kullanayım.
Radyatör takmada sorun yok.
Fakat radyatöre takılan fanların kablolarını nereye takıcam hiçbir bilgim yok ve bakır bloğundaki kabloyu anakarttaki CPU_FAN'a mı takıcam.
(konu için yardım eden herkese teşekkürler)
Ben bu videoyu izleyerek kolayca yapmıştım belki senin soğutmanda da yardımcı olur

Ciphys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Cenker Aktaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom