Neler Yeni

SIVI SOĞUTMA ÖNERİSİ

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Hm ozaman soğutucu iptal bitfenix mi almam lazım yani😃
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu 1cm daha kısa 27mm radyatör ve RGB fansiz model bunu mu almalıyım yoksa başka mi
Hocam baktım tamam diğerini alabilirsin iptal etme. Üstte 3 adet radyatör montaj yeri var. Biri alt diğeri üst. Üste gelecek şekilde yapınca vrm çarpmıyor. Hiç dikkat etmedim üst tarafında fan montaj yeri 3 farklıymış istersen cpuya kadar kalınlıkta soğutucu al sorun olmaz

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,021
İsim
Bilal Tepe
Hocam baktım tamam diğerini alabilirsin iptal etme. Üstte 3 adet radyatör montaj yeri var. Biri alt diğeri üst. Üste gelecek şekilde yapınca vrm çarpmıyor. Hiç dikkat etmedim üst tarafında fan montaj yeri 3 farklıymış istersen cpuya kadar kalınlıkta soğutucu al sorun olmaz
Oh sonunda bende dedim nasıl sığmaz sipariş vermedim ama daha zaten 😃

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,021
İsim
Bilal Tepe
Üstteki montaj opsiyonelini fark etmedim kusura bakma. Az daha boşu boşuna düşük modele geçirtiyordum 😬
Sorun yok hocam bende tam size dicektim 2 tane vida yeri var kalınlık için olabilirmi diye 😃 ürünü inceledim de ciddi ciddi artic 3 ile nerdeyse aynı özellikleri var kağıt üzerinde

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,021
İsim
Bilal Tepe
Üstteki montaj opsiyonelini fark etmedim kusura bakma. Az daha boşu boşuna düşük modele geçirtiyordum 😬
Hocam

Alınır mı fiyatlar nasıl ? Yoksa devam mı enermax dan

Hocam

Pompa radyatorde sorun cikarirmi acaba tier a sıvı soğutma diyorlar

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Hocam

Pompa radyatorde sorun cikarirmi acaba tier a sıvı soğutma diyorlar
Linuste tier A verdilerse inanasım pek gelmedi. Bir allahın kulu adam gibi incelememiş adam gibi makale de yok. Önüme gelen her makalede sanırsın dünyanın en kusursuz ürünü gram doğru düzgün olumsuzluk yok. 4000rpm fan 35dba diye olumsuz demiş. Sanırsın full load kullanacaz. İnceleyen de incelemeyi bilmemiş ironik vallahi.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,021
İsim
Bilal Tepe
Linuste tier A verdilerse inanasım pek gelmedi. Bir allahın kulu adam gibi incelememiş adam gibi makale de yok. Önüme gelen her makalede sanırsın dünyanın en kusursuz ürünü gram doğru düzgün olumsuzluk yok. 4000rpm fan 35dba diye olumsuz demiş. Sanırsın full load kullanacaz. İnceleyen de incelemeyi bilmemiş ironik vallahi.
Pompasının rsdyatorde olmazı aşırı kötü bence fanin titreşimi olsun falan baya zararlı ömrüne vazgeçtim almaktan zaten ürün iyi gözüküyor ama düzgün bir inceleme bulamadım Google da

Hocam acaba 7500f için 240mm t force alsam 8.nesile falan geçerken de iş görür mü 1k fazla verip ENERMAX mi almaliyim veya 2700e enermaxin RGB olmayan low profil sıvı sogutmasini mi alim

Son düzenleme:
Top Bottom