Neler Yeni

Çözüldü✓ Sıvı soğutma önerisi

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Volkan
Sıvı soğutma daha iyi değil. Hele ryzen 5600 için. Daha kolay bozulabilecek bi ürün için daha fazla para veriyorsun boşuna. Bu attığım hava soğutma ömür boyu kullanılır. En iyi hava soğutmalardan biri. t6 ultra ile karşılaştırılmaz. Kaldı ki 75 derece hiç bir sorun teşkil etmiyor işlemci için.
Adana sıcağında 75 derece çalışan bilgisayarın başında öyle olmuyor işte. Arctic ll 360 taktım kolay bozulursa da yapacak bir şey yok ki kolay bozulacağını düşünmüyorum. İşlemci ne kadar serin çalışırsa o kadar ömrü uzar. Bir de kule tipinin anakarta verdiği ağırlık da az değil. Benim görüşüm bu herkes kendine uygun olanı seçer.

Dahası  
Reaksiyon skoru
819
İsim
Talha Açıkgöz
teşekkür ederim kendi kullandığın modelden memnun musun ? ısı değerlerinde nasıl bir değişim oldu , şuan senin aldığın modelle

MSI Mag CoreLiquid 240R V2 Siyah 240 mm arasında kaldım (arkadaş 3600 tl bir model atmış ama aynı modeli 3k ya buldum ) sen hangisini tavsiye edersin

İşlemci 95 derecelerde çalışıyordu arada 100 oldu kapattı bende aldım bu mag Cl m240'ı oyunlarda Max 65 gördüm adana'da yaşıyorum biliyorsun burası çok sıcak ve kasanın hava sülküasyonu da çok kötü 1-2 yıl önce milli kasamız olan delta RGB kasa bence değerler iyi ki 240r V2 daha pahalı ama daha estetik gibi sen bilirsin kullanmadığım için bir şey diyemem ama kasa destekliyorsa arctic'in 280'ı al

Top Bottom