Neler Yeni

Sıvı soğutmalı ekran kartı bulabilir miyiz ?

ConquerorXIV

80+ Gold
Hocam sıcaklık konusunda muazzam bi kart. FurMark 1440p 8x MSAA 1 saate yakın teste tuttum ve 69 derece üstüne hiç çıkmadı. Forza Horizon 5' de ne kadar ayar varsa en üstte 130 FPS civarı. Ets 2 modlu oynadığım halde ortalaması 125 FPS. İlk aldığım 10 gün harikaydı fakat şuan cw başladı ve midem bulandı bu durumdan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

6900 XT olanın satıcısına güvenemedim işte. 4070 nasıldır cw konusunda peki hocam ? Hali hazırda 7800 XT kullanıyorum zaten. CW sorunu var ve bu kartı taktığımdan beri bilgisayar arada bir reset atıyor.
Mağaza güvenilir gibi gözüküyor
Cw biraz sistem bileşen kalitesi ve şans işi ve uv yapınca ve fps sabitleme yapınca çok azalıyor, cw her kart da vardır muhtemelen ama hangi seviyede olduğu önemli

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Burak Bayrı
Mağaza güvenilir gibi gözüküyor
Cw biraz sistem bileşen kalitesi ve şans işi ve uv yapınca ve fps sabitleme yapınca çok azalıyor, cw her kart da vardır muhtemelen ama hangi seviyede olduğu önemli
Hocam uv dediğiniz undervolt denen şey mi pek hakim değilim. Eğer azaltabilirsem kartımı cw yi aslında çok seviyorum.

ConquerorXIV

80+ Gold
Hocam uv dediğiniz undervolt denen şey mi pek hakim değilim. Eğer azaltabilirsem kartımı cw yi aslında çok seviyorum.
O zaman senin karta biraz uv yapıp fps sabitleyerek kullanırsın

Önce bir fps sabitleyerek dene bakalım yeterli gelmezse @HacıSOFU hocam yardım eder

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Burak Bayrı
O zaman senin karta biraz uv yapıp fps sabitleyerek kullanırsın

Önce bir fps sabitleyerek dene bakalım yeterli gelmezse @HacıSOFU hocam yardım eder
Fps sabitlemeyi FH5'de denedim. 55 FPS oynamak içime sinmedi. 83 FPS sabitlemede ise gidip geliyor cw. Ve bazen Youtube'da video izlerken bile gelebiliyor ki çok yüksek değil video izlerken gelen cw. Direk uv olayını deneyebilirsek harika olur.

ConquerorXIV

80+ Gold
Fps sabitlemeyi FH5'de denedim. 55 FPS oynamak içime sinmedi. 83 FPS sabitlemede ise gidip geliyor cw. Ve bazen Youtube'da video izlerken bile gelebiliyor ki çok yüksek değil video izlerken gelen cw. Direk uv olayını deneyebilirsek harika olur.
Fsr kapalı mı

ConquerorXIV

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Burak Bayrı
Akşam bir deneyeceğim sonuca göre yazayım.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,361
İsim
Hacı
Yardımcı olurum, yazarsınız bana.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular