Neler Yeni

Sıvı Soğutmayı Nereye Monte Etmeliyim ?

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Batuhan Kılıç
Kasam Gamepower Horizon
(Sistem Flexy Silver ) + msi b450m pro v2 anakart var .
Geçen cuma gaming gecesinden Gamepower Skadi aldım 240 mm olan sıvı soğutucu. Farkettim ki anakartın üstündeki bölüme sığmayacak hem radyatör hem fan , ram heatsinki izin vermiyor . Bu durumda nasıl bir montaj yapmalıyım ?
Ön tarafta 3 adet içeriye hava üfleyen fanın arkasına radyatörü monteleyip , ürünle gelen 2 adet fanı yukarı mı monte etmeliyim ? Direk ön tarafa ( önde 3 fan )
Arkasında radyatör ve 2 fan olarak mı monte etmeliyim ? Bu şekilde montaj yaparsam eğer radyatör fanlarını nasıl monte etmeliyim ?
2. seçenek kasanın hava akışını olumsuz yönde çok etkilemez mi ?
Lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? Örnek fotoğraf vb gönderirseniz hatta çok güzel olur . Ben anakartın üst kısmının fotoğrafını paylaşıyorum .
42B9797F-2AC9-4467-B434-4F5A60F49C5B.jpeg

HİT_GOOSE

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,098
İsim
GRKM
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konu dışı,Futbol
Kasam Gamepower Horizon
Geçen cuma gaming gecesinden Gamepower Skadi aldım 240 mm olan sıvı soğutucu. Farkettim ki anakartın üstündeki bölüme sığmayacak hem radyatör hem fan , ram heatsinki izin vermiyor . Bu durumda nasıl bir montaj yapmalıyım ?
Ön tarafta 3 adet içeriye hava üfleyen fanın arkasına radyatörü monteleyip , ürünle gelen 2 adet fanı yukarı mı monte etmeliyim ? Direk ön tarafa ( önde 3 fan )
Arkasında radyatör ve 2 fan olarak mı monte etmeliyim ? Bu şekilde montaj yaparsam eğer radyatör fanlarını nasıl monte etmeliyim ?
Lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? Örnek fotoğraf vb gönderirseniz hatta çok güzel olur . Ben anakartın üst kısmının fotoğrafını paylaşıyorum . Alıntıyı görüntüle
İşlemciniz nedir?

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,929
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Kasam Gamepower Horizon
Lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? Örnek fotoğraf vb gönderirseniz hatta çok güzel olur . Ben anakartın üst kısmının fotoğrafını paylaşıyorum . Alıntıyı görüntüle
İşlemciniz biraz düşük gibi modeli nedir

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Batuhan Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Batuhan Kılıç
Sıcaklık degerleri nelerdir ve ekran kartı modeliliniz
Sisteme talipsin sanırım , Flexy Silver sistem testine bakabilirsin . 65 i cpu geçmiyor . 70 i de gpu .Ekran kartı 1660 super pny. Ekstra 970 evo m2 ssd , B450 m pro v2 anakart var Flexy sisteme ek olarak .

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,929
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Sisteme talipsin sanırım , Flexy Silver sistem testine bakabilirsin . 65 i cpu geçmiyor . 70 i de gpu .Ekran kartı 1660 super pny. Ekstra 970 evo m2 ssd , B450 m pro v2 anakart var Flexy sisteme ek olarak .
Yok yok yani ekran kartın biraz iyi gelmedi gibi yani sıvı soğutma alacağına onu alsaydın dahaniyi olabilir diyecektim ama iyiymiş ben olsam sıcaklık değerlerin iyi başka bireyler alırdım diyecektim

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Batuhan Kılıç
Yardımcı olabilecek var mı ? Daha fazla sistemi vb sormayacak.

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Batuhan Kılıç

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Batuhan Kılıç

yavuzjk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yavuz Yenici
Merhabalar,

Bende 240 mm sıvı soğutucu aldım fanları nereye takacağımı nasıl montajlayacağımı bilmiyorum. İstanbulda nerede bunun montajını ve kasanın temizliğini yaptırabilirim? Önerebilecek var mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,169
Üyeler
149,502
Son üye
yalavo77
Top Bottom