Neler Yeni

sıvı soğutucu almak istiyorum

Kyriex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Durğut
anakartim b550 m k ama kartın üstüne pompa çıkışı falan yok alırsam herhangi bir sorun yasarmiyim tam olarak anakartim çıkışlarını bilmiyorum Corsair h100 240mm almayı düşünüyorum argb cikisida yok diye biliyorum

emiliano

80+ Bronze
anakartim b550 m k ama kartın üstüne pompa çıkışı falan yok alırsam herhangi bir sorun yasarmiyim tam olarak anakartim çıkışlarını bilmiyorum Corsair h100 240mm almayı düşünüyorum argb cikisida yok diye biliyorum
argb çıkışı yoksa ek bir kontrolcu alırsın montajlama konusunda gayet basit youtubede bir sürü video var hepsini izlersen işin mantığını kavrar kendin takarsın zaten

Kyriex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Durğut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
argb çıkışı yoksa ek bir kontrolcu alırsın montajlama konusunda gayet basit youtubede bir sürü video var hepsini izlersen işin mantığını kavrar kendin takarsın zaten
şöyle 3kya olan sıvı sogutmalara bakındım tek msi mag coreliquid v2 bide h100e ısındım hangisini almalıyım kağıt üstünde v2 daha iyi gibi duruyo

emiliano

80+ Bronze
şöyle 3kya olan sıvı sogutmalara bakındım tek msi mag coreliquid v2 bide h100e ısındım hangisini almalıyım kağıt üstünde v2 daha iyi gibi duruyo
bütçen biraz daha artarsa bu sana iyi gider

Kyriex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Durğut

Kyriex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Durğut
kasanın ön tarafına dik monte etsende olabilir aslında
ya videolarda en iyi yer üstte montajlamak diyolar testlerdede öyle gözüküyo zaten oyüzden gerek oldugunu dusunmuyorum bana 240 mm önersen cok isime gelir cok bilinen markalardan olursa cok iyi olur msi corsair tarzı

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,370
İsim
Yusuf
işlemciniz nedir acaba f/p bi anakart kullanıyorsunuz sanırım 5600 veya 5600x tahmini. eğer bu işlemcilerde kuletipide önerebiliriz.

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Mahir
5600x e kule tipi yeterli. Sıvı soğutucu alacağım diyorsan bütçe arttırıp 360mm almana gerek yok. 240mm rahat rahat yeterli olur.

Kyriex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Durğut
5600x e kule tipi yeterli. Sıvı soğutucu alacağım diyorsan bütçe arttırıp 360mm almana gerek yok. 240mm rahat rahat yeterli olur.
kanki zaten dedim ben 240mm takabiliyom max kasa onu destekliyo diye kule tipi takmak istemiyorum saglam bir sıvı sogutma almak istiyorum oyüzden buraya model sormaya geldim

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,156
İsim
Hacı
kanki zaten dedim ben 240mm takabiliyom max kasa onu destekliyo diye kule tipi takmak istemiyorum saglam bir sıvı sogutma almak istiyorum oyüzden buraya model sormaya geldim
Bütçe nedir?
Takarsın anakarta sorunsuz.

Kyriex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Durğut
işlemciniz nedir acaba f/p bi anakart kullanıyorsunuz sanırım 5600 veya 5600x tahmini. eğer bu işlemcilerde kuletipide önerebiliriz.
kule tipi istemiyorum hem kasa içi egsoz fanlarım eksik onu tamamlayacagım hemde sıvı soğutmanın daha cok işlevli olacagını düşünüyorum (5600x)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçe nedir?
Takarsın anakarta sorunsuz.
ya taksitli alacagım 3 3.5 arası cok bilmiyorum ama kasanın arka kapagında fanların baglandıgı coklu cıkıs var hepsi oraya baglı
Mesaj otomatik birleştirildi:

oraya takarsam ışıklar yanar mı yanmaz mı bilmiyorum

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,156
İsim
Hacı
Bunu alabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR