Neler Yeni

Sıvı soğutucuyu nasıl takayim?

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
abdulkadir bayram
Beyler arctic 360mm sıvı sogutucu aldim yeni kasanın üstüne takılmıyor o yüzden öndeki 3 fanı çıkarıp 1 fanı iptal edip ikisini yukarı taktım içeriye dışardan hava alıcak şekilde. Sıvı soğutucununda kutudan cıkan hali ile fanlar içerden dışarıya hava akışı sağlayacak şekilde şuan. Yani üstten iki fan içeri hava alırken sağdan ve soldan toplam 4 fan dışarı atmış oluyor. Biraz çorba gibi oldu ama sizce ne yapayım sıvı soğutucunun fanlarını öbür tarafa mı takayım? Kasa bitfenix artemis

Ekler

• 20240530_175119.jpg
    20240530_175119.jpg
    1.5 MB · Hit: 37
Son düzenleme:

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Barış Okçu
Beyler arctic 360mm sıvı sogutucu aldim yeni kasanın üstüne takılmıyor o yüzden öndeki 3 fanı çıkarıp 1 fanı iptal edip ikisini yukarı taktım içeriye dışardan hava alıcak şekilde. Sıvı soğutucununda kutudan cıkan hali ile fanlar içerden dışarıya hava akışı sağlayacak şekilde şuan. Yani üstten iki fan içeri hava alırken sağdan ve soldan toplam 4 fan dışarı atmış oluyor. Biraz çorba gibi oldu ama sizce ne yapayım sıvı soğutucunun fanlarını öbür tarafa mı takayım?
Hocam sıcak hava yükselir yukarıdaki fanları dışarı doğru öndeki fanları ise içeri doğru üfleyecek şekilde takmanız daha mantıklı olur.

ThE LoSt

80+ Gold
Beyler arctic 360mm sıvı sogutucu aldim yeni kasanın üstüne takılmıyor o yüzden öndeki 3 fanı çıkarıp 1 fanı iptal edip ikisini yukarı taktım içeriye dışardan hava alıcak şekilde. Sıvı soğutucununda kutudan cıkan hali ile fanlar içerden dışarıya hava akışı sağlayacak şekilde şuan. Yani üstten iki fan içeri hava alırken sağdan ve soldan toplam 4 fan dışarı atmış oluyor. Biraz çorba gibi oldu ama sizce ne yapayım sıvı soğutucunun fanlarını öbür tarafa mı takayım? Kasa bitfenix artemis
240mm lik modelini alsaydınız keşke

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
abdulkadir bayram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
240mm lik modelini alsaydınız keşke
Hocam ne yapacağımı anlamıyorumki bende ilk öyle düşündüm sonra sordum alınır mı diye alınmaz ön fanları çıkart oraya takarsın dediler.

ThE LoSt

80+ Gold
Hocam ne yapacağımı anlamıyorumki bende ilk öyle düşündüm sonra sordum alınır mı diye alınmaz ön fanları çıkart oraya takarsın dediler.
Ortaya emanet bir görüntü çıkmış 240mm alıp ürünü üst bölgeye montajlayıp daha başarılı bir sonuç elde edilebilirdi

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Mert Uysal
öne hic takma saglıklı olmaz kasanın üstüne koy gitsin camını kapatma yandan cıksın havada dursun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,980
Üyeler
156,416
Son üye
yamall
Top Bottom