Neler Yeni

Sivilce ve yüze iyi gelen ilaç yada herhangi bir şey

BerkW

80+ Bronze
Çok sivilcem yok ama çokta az değil, sivilce izlerim var nasıl düzeltebilirim yüzümün prüzsüz olması için

CptnAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Samet Mustafa Aktaş

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Emir Asan
İmex diye bir krem vardı 15 sene önce felan kullanmıştım az bir süre. İçerisinde az miktarda fondotende bulunuyordu ve etkiliydi. Cilt rengin beyazsa tavsiye edebilirim hala satılıyorsa. Ayrıca sadece krem vs. yetmez beslenmede akne ve sivilcelere etki eden önemli bir faktör. Tamamen bir kaç senede kurtulmak istiyorsan doktor eşliğinde yeşil reçeteyle verilen roaccutane kullanabilirsin, yan etkilerine katlanırım diyorsan..

Yusuffff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Yusuf
ben 8 ay boyunca 4 5 ilaç kullandım ama sana öneremem önerileride dikkate alma.Doktor sana şunu al demedikçe ilaçta alma her ne kadar sivilce ilacı olarak herhangi bir ilaç veya krem alsanda ters etkileri olabilir tahriş yanma vs .o yüzden doktorlara başvurmadan asla almayın.

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
abdulkadir bayram
Çok sivilcem yok ama çokta az değil, sivilce izlerim var nasıl düzeltebilirim yüzümün prüzsüz olması için
bendede vardı bir ara kantaron yağı sürerek bir miktar geçirmiştim sende deneyebilirsin bir peçeteye döküp yüzüne yay
Mesaj otomatik birleştirildi:

bendede vardı bir ara kantaron yağı sürerek bir miktar geçirmiştim sende deneyebilirsin bir peçeteye döküp yüzüne yay
hem doğal bir şey herhangi bir yan etkisi yok

Yusuffff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Yusuf
İmex diye bir krem vardı 15 sene önce felan kullanmıştım az bir süre. İçerisinde az miktarda fondotende bulunuyordu ve etkiliydi. Cilt rengin beyazsa tavsiye edebilirim hala satılıyorsa. Ayrıca sadece krem vs. yetmez beslenmede akne ve sivilcelere etki eden önemli bir faktör. Tamamen bir kaç senede kurtulmak istiyorsan doktor eşliğinde yeşil reçeteyle verilen roaccutane kullanabilirsin, yan etkilerine katlanırım diyorsan..
doğru kullanımda 6 aya geçiriyor ama haberini olsun çok fazla yan etkileri var.burun kanaması yüzde aşırı kuruluk vs.bazen hapşurunca bile burnunuzdan kan gelebiliyor ayrıca en büyük yan etkilerinden biride kemik gelişiminizi durduruyor.Yani boyunuz vs uzamıyor ve daha çok şeyleri var aklıma gelenleri yazdım.DOKTOR A GİTMEDEN HİÇBİR İLACI KULLANMAYINIZ!!!

BerkW

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben 8 ay boyunca 4 5 ilaç kullandım ama sana öneremem önerileride dikkate alma.Doktor sana şunu al demedikçe ilaçta alma her ne kadar sivilce ilacı olarak herhangi bir ilaç veya krem alsanda ters etkileri olabilir tahriş yanma vs .o yüzden doktorlara başvurmadan asla almayın.
anladım teşekkürler, yaşadığım yerde pek önem verilmediği için eğitim veya sağlına uzak bi yere gitmek üşendiriyor gibi bir şey fakat herkes doktor demiş mecburi olarak doktora gideceğim

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,783
İsim
Mert Can Ergün
sivilce izleri gitmez kendi kendine krem de kullansan o izler kalır

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam krem dışında önerim olacak,

uykunuzu güzelce alın(işe yarıyor cidden),
çok aşırı yağ almayın günde,
çok kola vs. içmeyin.

Kullandığım kremi bulursam adını yazarım.

Top Bottom