Neler Yeni

Öneri Siz Olsaydınız Hangisi Alırdınız ? SD KART

Hangisi

• Oy kullanan toplam üye
    14

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Pala
q2.PNG
Bumu yoksa
32.PNG
Beyler N
HUWAİ 256GBOEM EXTREME PRO 1TB
rmal Bir Müşteri Gibi Davranmanızı İstiyorum İkiside Aynı Fiyat Siz Hangisini Alırdınız?

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,202
İsim
Semih Boran
İkinci olan WD'nin alt markası SanDisk'in bir modeli. Orijinali dururken çakması saçma olur. Eğer o Huawei de çakmaysa hiçbiri değil.

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Pala
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkinci olan WD'nin alt markası SanDisk'in bir modeli. Orijinali dururken çakması saçma olur. Eğer o Huawei de çakmaysa hiçbiri değil.
HUWAİ Orijinal aga senceo 2. olan hız değerlerini karşılayabilir mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satıcıya Sordum Orijinal Dedi

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
İkisi de birbirinden çakma duruyor. Alttaki ürün SanDisk'in güzel bir kartı ama marka logosu yok, açıklamada OEM yazıyor falan hiç güven vermedi. Satıcı tabii ki orijinal diyecek, kimse yoğurdum ekşi demez.

Samsung EVO Plus alın kafanız rahat olsun.

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Pala
İkisi de birbirinden çakma duruyor. Alttaki ürün SanDisk'in güzel bir kartı ama marka logosu yok, açıklamada OEM yazıyor falan hiç güven vermedi. Satıcı tabii ki orijinal diyecek, kimse yoğurdum ekşi demez.

AGA birisine satmayı planlıyorumda

Aga Yardımcı Olursa Çok sevinirim mesela bu çakma mı https://tr.aliexpress.com/item/1005...&spm=a2g0o.placeorder.0.0.5cf720eaFNeiR9&mp=1

Veya mesela bu 1tb modeli https://tr.aliexpress.com/item/1005...&spm=a2g0o.placeorder.0.0.59f020eaY1KHKc&mp=1

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
AGA birisine satmayı planlıyorumda

Aga Yardımcı Olursa Çok sevinirim mesela bu çakma mı https://tr.aliexpress.com/item/1005...&spm=a2g0o.placeorder.0.0.5cf720eaFNeiR9&mp=1

Veya mesela bu 1tb modeli https://tr.aliexpress.com/item/1005...&spm=a2g0o.placeorder.0.0.59f020eaY1KHKc&mp=1
Aliexpress'ten kart alınmaz bence. Çok büyük ihtimalle çakma gelir. Gerçek kapasiteleri düşük olur.
Zamanında 500GB diye sattıkları harici disklerin 8GB çıktığı olmuştu :D

• İnanılmaz
Reaksiyonlar: Pala

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Pala
Aliexpress'ten kart alınmaz bence. Çok büyük ihtimalle çakma gelir. Gerçek kapasiteleri düşük olur.
Zamanında 500GB diye sattıkları harici disklerin 8GB çıktığı olmuştu :D
anladım aga peki sd kartın çakma olduğunu nasıl anlarım şimdi elimde var 1 tane 1tb 10mb hızma olan yani class 10 , test ettim programla 12mb de falan okuma yazması var depolamasıda 1tb olarak gözüküyor Başka hangi test yapabilrimi sence bu çakma demekmi ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,304
Üyeler
144,418
Son üye
sophiaalice
Top Bottom