Neler Yeni

Passat VS CLA sizce hangisi ? (Rehber Havasında)

Excator23cm

80+ Gold
2 araçta 600k etmez malum Türkiye şartları
2017 sıfır passatı 120.000tl ye almıştık.
Motury 2.0 olması gerekiyor yanlış bilmiyorsan 260a rahat çıkıyordu + özelliği ise virajlarda asla korkmuyorsunuz yüksek hızla girseniz bile
Otomatik fren sistemi çok iyi otobanda 120 ile giderken Allahtan yavaş gidiyorduk araba aaba birden bire durdu byağı sert durdu hatta önümüzden köpek geçmiş geçtikten sonra görük bizde çok iyi kullanılıyor bu teknoloji

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Bu arada en sevdiğim araba BMW'dir. Passat'ı savunduğum falan yok. Ama bir keresinde eniştemin aracı bozulmuştu. BMW servisine götürdük. Sadece 1 günde 3 tane 7 serisi BMW'nin motorunu indirip yeniden yaptılar. BMW'ler çok narin arabadır, hele bizim yollara hiç dayanmaz.
2 sene 525d xdrive
2 ay 320d
2 hafta m4(deneme) imkanım oldu okadar zorlamaya rağmen sıkıntılı yaşamadım hangi yol olursa olsun bir kere sıkıntı yaşamadım

jexper67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
695
İsim
Eren Özkan
2 sene 525d xdrive
2 ay 320d
2 hafta m4(deneme) imkanım oldu okadar zorlamaya rağmen sıkıntılı yaşamadım hangi yol olursa olsun bir kere sıkıntı yaşamadım
Benzinlilerde pek sıkıntı olmaz ama dizel BMW motorlar sıkıntı. 1-2 senede belli olmuyor onlar. Hem birde kullanıcıya bağlı, güzel araba kullanıyorsundur.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,226
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
Bu arada en sevdiğim araba BMW'dir. Passat'ı savunduğum falan yok. Ama bir keresinde eniştemin aracı bozulmuştu. BMW servisine götürdük. Sadece 1 günde 3 tane 7 serisi BMW'nin motorunu indirip yeniden yaptılar. BMW'ler çok narin arabadır, hele bizim yollara hiç dayanmaz.
mercedes cla iyi mi knk alınır mı

bide bu araçlar arasında hanginin motoru daha iyi link koyuycam
mercedes bu 163hp 1332 cc

buda passat 150 hp 1498 cc

ve sen olsan hangisini alırdın
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 araçta 600k etmez malum Türkiye şartları
2017 sıfır passatı 120.000tl ye almıştık.
Motury 2.0 olması gerekiyor yanlış bilmiyorsan 260a rahat çıkıyordu + özelliği ise virajlarda asla korkmuyorsunuz yüksek hızla girseniz bile
Otomatik fren sistemi çok iyi otobanda 120 ile giderken Allahtan yavaş gidiyorduk araba aaba birden bire durdu byağı sert durdu hatta önümüzden köpek geçmiş geçtikten sonra görük bizde çok iyi kullanılıyor bu teknoloji
passatta korkmassın zaten bizimde passatımız vardı viraj olayı cla dada var diye biliyorum

Top Bottom